بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی

تعداد زیادی از افراد معتقدند که چشم از تأثیرگذارترین اعضای چهره است. به همین دلیل بلفاروپلاستی مانند سایر جراحی‌های پلاستیک زیبایی صورت در تغییر ظاهر افراد مؤثر است.

بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی چیست

از ایمن‌ترین و مؤثرترین روشهای جراحی پلاستیک است که جهت احیا و تجدید جوانی و از بین بردن حالتهای پیری در افراد استفاده می‌شود. این روش، پوست اضافه و چربی اطراف پلکها را از میان بر‌می‌دارد. بلفاروپلاستی از متداول‌ترین روشهای جوانسازی صورت است که نه تنها بین خانمها بلکه بین آقایان هم طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

روشهای رفع چروکهای صورت

بلفاروپلاستی معمولاً همزمان با کشیدن ابرو انجام می‌پذیرد. با بلفاروپلاستی می‌توان کمی از چروکها را بر طرف کرد ولی نمی‌‌توان تمام خطوط یا چروکهایی که در اثر بالا رفتن سن، برخورد مستقیم نور آفتاب به پوست و چروکهای ژنتیکی را درمان کرد. این روش فقط باعث درمان و رفع پوست اضافه و چربی می‌شود.

بعضی از بیماران به دلیل عدم آمادگی برای جراحی پلاستیک صورت به روش‌های محافظ‌ کارانه‌ای مانند بوتاکس جهت صاف کردن خط و خطوط و چروک‌های صورت روی می‌آورند و یا از تزریق کلاژن برای پر کردن چاله‌های صورتشان کمک می‌گیرند. افرادی که در مورد عملهای احیای جوانی به طور کافی اطلاعات دارند تشخیص می‌دهند که چه زمانی برای انجام این عمل مناسب است.

مشاهده‌ی نمونه‌ کارها

جهت آشنایی با عملهایی که برای احیای جوانی انجام می‌گیرند، فرد باید عکسهای قبل و بعد از عمل جراحی را مشاهده کند و به این صورت متوجه می‌شود که پس از عمل چه تغییراتی در چهره‌ی او به وجود خواهد آمد. اکثر بیماران تمایل دارند عمل بلفاروپلاستی را به صورت همزمان با سایر عملهای جراحی زیبایی صورت انجام دهند.

جراحی های همزمان با بلفاروپلاستی

عمل‌های کشیدن پوست صورت، جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی)، بزرگ کردن چانه، کاشتن گونه، جراحی گوش (اتوپلاستی) و جراحی لب را می‌توان همزمان با بلفاروپلاستی انجام داد که در نتیجه فرد شاهد یک تغییر بزرگ در صورت خود خواهد بود. بلفاروپلاستی سنتی معمولاً ضمن حذف پوست اضافه و چربی از روی پوست پلک پائین، روی پلک را برش می‌زنند.

طی 10 سال اخیر یک تکنیک پیشرفته بلفاروپلاستی ابداع گردیده است که به وسیله‌ی این تکنیک جدید عملهای موفقی در حال انجام است. در این روش برش را در بخش درونی پلک ایجاد می‌کنند و دیگر هیچ گونه برشی روی پلک و قسمت خارجی آن قابل مشاهده نیست. چنانچه فردی طالب این گونه جراحی باشد باید پیش از عمل موضوع را با جراح در میان بگذارد.

برخی از خدمات دکتر فرزان رضایی جراح زیبایی بینی و صورت

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت