دکتر فرزان رضایی

دکتر فرزان رضایی

بهترین جراح بینی طبیعی

به دلیل افزایش روز افروزن متقاضیان جراحی زیبایی بینی، امروزه شاهده تعداد زیادی افراد با بینی های عروسکی در سطح شهر می باشیم . در چند سال گذشته جراحی بینی فانتزی یا همان جراحی بینی عروسکی بسیار افزایش داشت. اما با توجه به تغییر سلیقه در سال های مختلف، یکی از جراحی های زیبایی که به تازگی بین مردم از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار شده است، انجام جراحی زبینی طبیعی می باشد. اما چه مواردی در جراحی بینی طبیعی نقش دارد؟ جراحی بینی متناسب با چهره و به فرم طبیعی چگونه انجام می شود؟

دکتر فرزان رضایی

دکتر فرزان رضایی

مراحل جراحی بینی طبیعی

ابتدا توس پزشک بیهوشی، بی حسی موضعی و یا بیهوشی عمومی برای شما انجام می شود. انتخاب یکی از این روش ها به جراح بینی و شرایط شما بستگی دارد. سپس برش های بینی با توجه به نوع جراحی که در جلسه مشاوره تعیین شده بر روی بینی قرار می گیرد. جراحی بینی بسته نسبت به جراحی بینی باز برش های کمتری دارد.

بعد از برش بر روی بینی جراح اقدام به رفع مشکلات بینی و تغییر فرم بینی می کند که متناسب با سایر اعضای صورت است، گاهی نیاز به پیوند غضروف می باشد.  در صورت وجود مشکلات مانند انحراف بینی و مشکلات تنفسی اقدام به رفع آن می شود.

در مرحله آخر محل برش بخیه زده می شود و سپس گچ بر روی بینی قرار می گیرد.

ویژگی های عمل بینی طبیعی

تناسب بین بینی با سایر اعضای صورت از مهم ترین نکات در جراحی بینی طبیعی می باشد. قوس در بینی های طبیعی نسبت به بینی های فانتزی دارای شیب کمتری است.

اندازه سوراخ های بینی

وجود تقارن در سوراخ های بینی، داشتن اندازه استاندارد و اشکی شکل می تواند نشان دهنده فرم بینی به شمار آید. اگر سوراخ بینی بسیار کوچک باشد، در نتیجه مشکلات تنفسی برای بیمار ایجاد می شود، همچنین فرم زیبایی در چهره بر جا نمی گذارد.

نحوه ایجاد برش و بخیه زدن بینی

در جراحی بینی طبیعی داشتن بخیه و برش کمتر به طبیعی تر بودن بینی کمک بسیاری می کند. مهارت در این کار یک ویژگی جراح بینی به شمار می آید.

ظاهر نوک بینی

یکی از اصلی ترین موارد در جراحی بینی طبیعی داشتن نوک بینی با حالت طبیعی است. در بینی های بینی نوک بینی نباید بیش از حد سر بالا و یا سر پایین باشد. زاویه ایجاد شده بین نوک بینی و لب در حالت استاندارد باید قرار گیرد.

بهترین جراح بینی طبیعی

باید توجه داشته باشید که در جراحی بینی، تجربه و مهارت جراح مهم ترین ملاک است. نتیجه جراحی بینی به نوع کارهای جراح بر روی بینی شما بستگی دارد. اولین قدم برای انجام جراحی بینی، انتخاب یک جراح بینی با تبحر بالا است.

برای دریافت نتیجه مناسب از جراحی بینی، باید به یک جراح بینی خوب مراجعه نمایید تا به بهترین شکل ممکن توسط یک متخصص ماهر جراحی بینی شما انجام شود .

راه های ارتباطی با دکتر فرزان رضایی ، جراح زیبایی بینی و صورت

شماره تماس :22900071

پیج اینستاگرام دکتر فرزان رضایی

هزینه عمل بینی طبیعی

هزینه جراحی بینی به موارد بسیاری بستگی دارد. از جمله :

  • دستمزد پزشک
  • دستمزد پزشک بیهوشی
  • هزینه کلینیک
  • و …

برای دریافت هزیینه بینی خود به یک جراح بینی خوب مراجعه نمایید.

نتیجه گیری

در صورتی که تمایل به جراحی بینی داشته و علاقه ای به جراحی بینی فانتزی ندارید و هدف جراحی قوز بینی ، جراحی انحراف بینی و … است به یک جراح با مهارت بالا مراجعه کرده و تقاضای انجام جراحی بینی طبیعی داشته باشید.

بدانید …

بهترین جراح بینی در تهران کیست ؟

بهترین جراح بینی گوشتی کیست ؟