جراحی لیفت صورت

جراحی لیفت صورت

جراحی لیفت صورت

یکی از روش هایی که مورد توجه بسیاری از مردذم قرار گرفته، انجام جراحی لیفت صورت است . با افزایش سن ممکن است تغییرات نا خوشایندی در چهره تمامی افراد ایجاد شود که باعث پیر نشان دادن چهره گردد. اما برای انجام این جراحی چه باید کرد ؟ هزینه جراحی لیفت به چه عواملی بستگی دارد؟

جراحی لیفت صورت

جراحی لیفت صورت

مشاوره اولیه جراحی لیفت صورت

هنگامی که یک بیمار جراح پلاستیک را انتخاب می کند، او مشورت و معاینه کامل خواهد داشت. اولا، دکتر تعیین خواهد کرد که آیا لیفت صورت یک روش مناسب است، با توجه به تاریخچه بیماری، نوع پوست و اهداف درمان. مهم است که یک بیمار با پزشک خود صادق باشد. بعضی شرایط پزشکی مانند اختلالات خودایمنی یا بیماری قلبی می توانند خطر جراحی پلاستیک را افزایش دهند. اگر چه تمام شرایط اساسی بیمار را از دریافت چهره لیپید جلوگیری نمی کند، مهم است که جراح در مورد این نگرانی ها بداند تا بتواند اقدامات احتیاطی لازم را انجام دهد.

در اولین قرار مشاوره، پزشک همچنین می تواند به موضوع سیگار قبل و بعد از جراحی را با شما مطرح کند. زیرا سیگار کشیدن می تواند خطر جراحی افزایش دهد و باعث کاهش سرعت بهبودی گردد. بهتر است سیگار کشیدن حداقل دو هفته قبل و دو هفته بعد از عمل جراحی را قطع گردد.

لیفت صورت برای سالمندان

به گفته انجمن آمریکایی جراحان پلاستیک، افراد بالای 50 سال به جراحی زیبایی می روند تا ظاهر خود را بهبود ببخشند. پزشک قبل از تصویب جراحی زیبایی، به شرایط خاص هر فرد، از جمله سن، توجه خواهد کرد. سالمندان تحت عمل جراحی باید بدانند که آنها 20 سال جوانتر نخواهند شد تنها کمی از وضعیت آن ها بهبود می بخشد.

انواع لیفت صورت

یکی از مهمترین اجزای مشاوره اولیه تعیین نوع مناسب لیفت صورت است. با گزینه های بسیاری، انتخاب نوع مناسب جراحی لیفت صورت بستگی به بیشتر از بودجه دارد. مهم است که حوزه های مشخصی را که بیمار می خواهد هدف قرار دهد، طول بهبودی و انتظارات بیمار برای ظاهر شدن بعد از ظاهر خود را در نظر بگیریم.

مزایای جراحی لیفت صورت

جراحی لیفت صورت باعث می شود که صورت جوانتر ظاهر شود.

نتایج تقریبا ده سال ماندگاری دارد.

زمان بازیابی معمولا یک هفته است، اما فعالیت ها می توانند روز بعد از عمل را شروع کنند.

درد و ناراحتی معمولا کم است.

برای به دست آوردن بهترین نتیجه ممکن است که روش های تکمیلی برای کامل کردن این روش گاهی مورد نیاز است.

برای دریافت نتیجه مناسب از جراحی بینی، باید به یک جراح بینی خوب مراجعه نمایید تا به بهترین شکل ممکن توسط یک متخصص ماهر جراحی بینی شما انجام شود .

راه های ارتباطی با دکتر فرزان رضایی ، جراح زیبایی بینی و صورت

شماره تماس :22900071

پیج اینستاگرام دکتر فرزان رضایی

عوارض جراحی لیفت صورت

اگرچه نادر است، خطرات و عوارض جراحی زیبایی صورت عبارتند از:

خونریزی، هماتوم، کبودی

عفونت

اختلال عملکرد که معمولا موقت است

توجه داشته باشید که انتخاب جراح می تواند از عوارض جراحی لیفت صورت کاهش دهد.

نحوه انتخاب جراح

بیماران لیفت صورت باید هنگام انتخاب جراح پلاستیک بینی و صورت خود بسیار محتاط باشند. انتخاب اشتباه در زمینه جراح می تواند نتایج بسیاری بدی به همراه داشته باشد. چندین عامل مهم وجود دارد که بیماران هنگام تصمیم گیری در مورد جراح باید در ذهن داشته باشند.

هزینه جراحی لیفت صورت

قیمت های لیفت صورت بسته به نوع پزشک و حتی منطقه متفاوت است. با توجه به بیهوشی، تجویز یا آزمایشهای آماده سازی تعیین می شود.

عوامل موثر بر هزینه یابی لیفت صورت

متوسط ​​ملی که در بالا ذکر شد، می تواند به طور قابل توجهی از بیمار متفاوت باشد. هنگامی که پزشکان و بیماران تعیین می کنند که مجموع نهایی برای لیفت صورت، تعدادی از ملاحظات در نظر گرفته شده است. این شامل:

نوع لیفت صورت

انواع مختلفی از لیفت صورت وجود دارد، با توجه به نوع جراحی هزینه تغییر می کند.

نوع بیهوشی

پزشک می توانند بین بیهوشی عمومی و موضعی مناسب ترین گزینه را برای بیمالر خود انتخاب کنند.

تکنیک های مورد استفاده

با توجه به نوع تکنیک مورد استفاده توسط جراح ممکن است در هزینه جراحی تاثیر گذار باشد.

درمان های اضافی

بسیاری از بیماران درمان های چهره را با سایر روش های جراحی ترکیب می کنند تا نتیجه های جامع تری دریافت کنند.

سایر مطالب مرتبط

جوانسازی پوست صورت با نخ

لیفت آندوسکوپی ابرو

روش های جراحی لیفت ابرو

لیفت گردن

لیفت ابرو و پیشانی