جراحی بینی گوشتی و استخوانی

عمل بسته بینی

بینی یکی از اعضای مهم صورت می باشد که در زیبایی افراد نقش به سزایی دارد ، افرادی که بینی بزرگی دارند اصولا از اعتماد به نفس کم رنج می برند ، به همین دلیل انجام عمل زیبایی بینی بین اکثر افراد جامعه متداول شده است. اما همچنان بیشتر افراد از ترس عمل باز بینی از انجام این عمل اجتناب می کنند، باید بگویم که دکتر فرزان رضایی یکی از جراح بینی در تهران، با تبحر کافی و تسلط و شناخت بالا بر روی بینی با توانایی بالا عمل بسته بینی را با موفقیت کامل انجام می دهند.

جراحی بینی گوشتی و استخوانی

انواع روش جراحی بینی

عمل جراحی بینی به دو صورت جراحی باز و بسته انجام قابل انجام است.

عمل باز که مانند همه عمل های باز دیگر تحت بی هوشی کامل و با برش های عمیق صورت می گیرد.

عمل بسته بینی به این شکل است که برش ها در داخل بینی زده می شوند و قسمت خارجی بینی را درگیر نمی کند، برش اصلی در این عمل بر روی پره غضروفی میانی بینی زده می شود. این روش بسیار پیچیده تر از عمل باز به نظر می آید و نیازمند به جراح چیره دست است که مانند یک مجسمه ساز ماهر و با تبحر این عمل را به سرانجام خوبی برساند.

مزیت های عمل بینی به روش بسته:

این عمل در مقایسه به عمل باز بینی زمان کمتری را به خود اختصاص می دهد، در نتیجه فرد بیهوشی طولانی مدت نخواهد داشت.

به دلیل کمتر بودن برش ها زخم های کمتری به جا می ماند و طول درمان کمتری خواهد داشت و از تورم وکبودی نیز خبری نیست.

آیا عمل بسته بینی بهترین گزینه است؟

اینکه کدام عمل را انتخاب کنید، بسته به بزرگی بینی و مقداری که تمایل دارید کوچک شود متفاوت است، کاملا واضح و روشن است که در عمل بسته محدودیت جراح نسبت به عمل باز بیشتر خواهد بود، اما اگر می خواهید بینی شما طبیعی به نظر برسد و جای اسکار بر روی آن مشخص نباشد، انجام عمل بسته توصیه می شود. در عمل بسته بینی جراح باید کاملا بر روی بینی مسلط بوده و مهارت کافی را برای این کار داشته باشد، زیرا جراحی بسته پیچیده تر از جراحی باز است.  با وجود تمامی این نکات، بهتر است تصمیم گیری ها نهایی را به پزشک بسپارید، زیرا وی با تجاربی که دارا است بهترین راه را به شما توصیه خواهد کرد.

دکتر فرزان رضایی، بهترین جراح  بینی و پلاستیک در تهران  می باشند و با مهارت و تکنیک خاص به جراحی لیفت صورت می پردازند. شما می توانید جهت تماس و مشاوره با شماره 22900071 تماس حاصل نمایید .

همچنین جهت مشاهده عمل ها و کارهای دکتر فرزان رضایی می توانید مراجعه کنید به پیج اینستاگرام دکتر فرزان رضایی

هزینه عمل بینی

عمل بینی هزینه ثابتی ندارد و نمی شود برای آن هزینه مشخصی را در نظر گرفت، این هزینه بسته به مواردی متغیر است که در ادامه می خوانید:

مهارت و سابقه کار پزشک جراح بسیار مهم و تاثیر گذار است.

کلینیکی و یا بیمارستانی که عمل در آن انجام می شود و تجهیزات قابل استفاده از این عمل نیز بر افزایش قیمت تاثیر دارد.

نوع بینی که ممکن است گوشتی و یا استخوانی باشد، عموما بینی های گوشتی عملی دشوارتر دارند.