جراحی زیبایی بینی

فیلم جراحی بینی

یکی از مواردی که در چهره افراد تاثیر بسیاری دارد، بینی خوش فرم است . با افزایش تعداد جراحی بینی، انجام جراحی بینی متناسب با چهره بسیار مهم است . در این زمینه، افراد به دنبال فیلم جراحی بینی پزشکان خود می باشند تا با اطمینان کامل اقدام به انجام این جراحی نمایند .

جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی

عمل بینی

این جراحی زیبایی که یک عمل تهاجمی می باشد و حدود دو ساعت به طول می انجامند . در طی این عمل زیبایی، جراح بینی مشکلاتی که باعث ایجاد خلل در زیبایی بینی شده است را رفع می نماید . افراد برای انجام این جراحی زیبایی گاهی دلایل مختلفی همچون جراحی قوز بینی، جراحی انحراف بینی، جراحی شکستگی بینی و … دارند . در تمام این موارد اقدامات زیبایی بر روی بینی صورت می گیرد .

انتخاب جراح در نتیجه جراحی

یکی از اقدامات قبل از انجام جراحی بینی، انتخاب بهترین جراح بینی می باشد، شما باید در این زمینه با دقت فراوان اقدام نمایید . هر چه جراح با مهارت بالا و تبحر کافی باشد در نتیجه جراحی بینی شما تاثیر فراوان دارد . قبل از مراجعه به یک جراح بینی نمونه کارها و فیلم های بسیاری از پزشک خود ملاحظه نموده و با مراجعه کنندگان قدیمی آن ها مشورت کنید .

فیلم جراحی بینی گوشتی 4 سال بعد از جراحی توسط دکتر فرزان رضایی

فیلم عمل بینی بعد از انجام جراحی داخل اتاق عمل

مراحل عمل جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی، به دو صورت، جراحی بینی به روش باز و جراحی بینی به روش بسته انجام می شود . در روش جراحی بینی باز یک برش اضافه بر روی سطح بینی قرار می گیرد .

پس از انجام برش های لازم بر روی بینی، بافت نرم از روش بینی جدا شده و قسمت های غضروفی و استخوانی اضافه بر روی بینی اصلاح می شود و پهنای بینی توسط یک سری ابزار خاص شکسته و جمع می گردد . از پهنای غضروف نوک بینی کاسته شده و گرافت هایی به جهت فرم دهی بینی، به نوک بینی اضافه می گردد .

شکل دادن به نوک بینی با استفاده از بخیه های خاص از قسمت های مهم در طی یک رینوپلاستی مدرن به شمار می آید . سپس بعد از اعمال تغییرات برش ها توسط بخیه های جذبی دوخته می شود .

هزینه جراحی بینی

با توجه به نوع مشکل موجود بر روی بینی شما و دستمزد جراح بینی و کلینیک می توان هزینه عمل بینی را محاسبه نمود .

برای دریافت نتیجه مناسب از جراحی بینی، باید به یک جراح بینی خوب مراجعه نمایید تا به بهترین شکل ممکن توسط یک متخصص ماهر جراحی بینی شما انجام شود .

راه های ارتباطی با دکتر فرزان رضایی ، جراح زیبایی بینی و صورت

شماره تماس :22900071

پیج اینستاگرام دکتر فرزان رضایی

نتیجه گیری

بینی به دلیل تاثیر بسیاری که در چهره تمام افراد می گذارد، باید توسط یک جراح زیبایی مهاهر عمل زیبایی بر روی آن صورت گیرد. مراقبت های بعد از جراحی و تکنیک مورد استفاده توسط جراح نیز تاثیر بسیار بالایی در نتیجه عمل زیبایی بینی دارد .