جراحی زیبایی بینی

هزینه جراحی بینی

جراحی بینی جزو پرطرفدار ترین عمل های زیبایی بین افراد است . زیبایی آیتم مهم در زندگی بوده و یکی از آیتم های تاثیرگذار در روابط محسوب می شود . چهره از این مزیت برخوردار است که در نگاه اول بیشترین تاثیر را به مخاطب بگذارد . عموما افراد در نگاه اول به قضاوت اطرافیان خو می پردازند و با نگاه اول با ترکیب صورتی که می بینند برچسب خوش اخلاق بودن ، مهربان بودن و … را به شخص می زنند . چیزی که از چهره و در نگاه اول دستگیرشان می شود . بینی جزو اعضای تاثیرگذار چهره می تواند زیبایی را تحت تاثیر قرار دهد .

جراحی زیبایی بینی

جراحی بینی

جراحی بینی برای تغییر شکل ظاهری بینی و یا بهبود عملکرد آن انجام می شود . این جراحی به دو نوع جراحی بینی بسته و یا باز صورت می گیرد .

هزینه جراحی بینی

هزینه جراحی بینی به عوامل مختلف مربوط می شود و بیمار در روز مشاوره و بعد از بررسی های انجام شده می تواند هزینه دقیق را از جراح بینی بپرسد . از جمله موردهای مهم که در اعلام هزینه دخیل هستند عبارتند از :

هزینه محل جراحی ، هزینه ای که در مطب انجام شود با بیمارستان متفاوت است .

هزینه جراح بینی ، این هزینه متناسب با تبحر و توانایی دکتر متفات است و جراح بعد از بررسی شرایط بینی و مقدار آسیب بینی هزینه را اعلام می کند .

هزینه های آزمایش و دارو هایی که باید مصرف شود .

برای عموم افراد هزینه مهم است و در ابتدا می خواهند مبلغی که برای جراحی نیاز است ، بدانند . باید دقت داشته باشید هزینه مهم است اما نباید در اولویت اول قرار گیرد . همیشه به دنبال کیفیت و نمونه کارهای خوب از جراح بینی باشید . افراد زیادی به خاطر کوتاهی در این مورد ، مجبور به انجام مجدد عمل بینی و ترمیم آن شده اند چرا که در جراحی اول خود نتوانستند نتیجه مطلوب دریافت نمایند و حتی در مواردی مشکلات عملکردی برای بیمار به وجود آمد که ارامش را از آن ها سلب نمود . در نتیجه سعی نمایید اطلاعات لازم در مورد تبحر و تخصص پزشک کسب نمایید تا با اطمینان خاطر جراحی بینی را انجام دهید .

دکتر فرزان رضایی، بهترین جراح  بینی و پلاستیک در تهران  می باشند و با مهارت و تکنیک خاص به جراحی لیفت صورت می پردازند. شما می توانید جهت تماس و مشاوره با شماره 22900071 تماس حاصل نمایید .

همچنین جهت مشاهده عمل ها و کارهای دکتر فرزان رضایی می توانید مراجعه کنید به پیج اینستاگرام دکتر فرزان رضایی

تفاوت بینی گوشتی و استخوانی

بینی گوشتی پوست ضخیم تری نسبت به بینی استخوانی دارد و نوک بینی در این حالت به صورت افتاده و پهن هستند . معمولا این نوع بینی ها دوره درمانی طولانی تری دارند و نسبت به بینی استخوانی که پوست نازک دارند ، تورم و کبودی صورت دیرتر بهبود می یابد . در روند انجام جراحی نیز دقت بیشتری می طلبد تا فرم بینی مورد رضایت بیمار باشد .

جراحی بینی ارزان

این جمله آشنا که هیچ ارزانی بدون علت نیست گویای موضوعیست که شاید برای همه در زندگی پیش آمده باشد و با خرید ارزان متوجه کیفیت پایین آن شده است . پس توصیه می شود به دنبال ارزان ترین ها نباشید و پزشکی بیابید که با در نظر گرفتن وضعیت جسمی شما، معقول ترین هزینه را اعلام می کند .