افتادگی نوک بینی بعد از جراحی بینی

افتادگی نوک بینی بعد از جراحی بینی

بعلت جاذبه زمین و نداشتن استحکام کافی بافت های نگه دارنده، احتمال افتادگی نوک بینی پس از جراحی بینی وجود دارد. مقدار افتادگی نوک بینی بعد از جراحی بینی بسته به نوع تکنیک بکار رفته در حین جراحی بینی متفاوت است دکتر فرزان رضایی جراح بینی با استفاده از تکنیک ها و روش های جدید و تقویت بینی در حین جراحی میزان افتادگی نوک بینی را بعد از جراحی به حداقل می رساند.

افتادگی نوک بینی بعد از جراحی بینی

افتادگی نوک بینی بعد از جراحی بینی

بالا بردن نوک بینی بیش از حد مورد انتظار در حین جراحی می تواند تاثیر گذار باشد زیرا در این حالت  در صورت افتادگی نوک بینی، باز هم نوک بینی به میزان مناسبی سر بالا می باشد.

بسیاری از افراد بسیار نگران افتادگی نوک بینی خود بعد از جراحی بینی هستند که این نگرانی در افرادی که بینی های گوشتی دارند بیشتر مشاهده می شود زیرا این نوع از بینی ها دارای غضرو ف ضعیفی هستند و افتادگی نوک بینی پس از جراحی بینی در این نوع از بینی ها بیشتر مشاهده می شود. هیچ دلیلی برای این نگرانی وجود ندارد زیرا احتمال برگشت نوک بینی به حالت اولیه قبل از جراحی وجود ندارد و میزان افتادگی نوک بینی بعد از جراحی بسیار اندک و قابل چشم پوشی است و جای هیچ گونه نگرانی ندارد در صورتی که میزان افتادگی بعد از جراحی بینی بسیار شدید باشد با جراحی ترمیمی بینی می توان این مشکل را برطرف کرد و ظاهر زیبایی را در نوک بینی ایجاد کرد.

در تکنیک های مورد استفاده دکتر فرزان رضایی جراح بینی، افتادگی در نوک بینی مشاهده نمی شود و اگر مشاهده شود به میزان بسیار کم و غیر قابل توجه ای است به گونه ای که هیج شکایتی از طرف بیماری وجود ندارد و بیماران بالاترین میزان رضایت را از نتیجه جراحی بینی خود کسب کرده اند.

علل افتادگی نوک بینی

کوتاه بودن تغیه میانی بینی

بلند و بزرگ بودن غضروف سر بینی

تقویت نکردن غضروف بینی در حین جراحی بینی

درمان افتادگی نوک بینی

درصورتی که افتادگی نوک بینی بسیار شدید باشد با جراحی ترمیمی بینی می توان این افتادگی را برطرف کرد . در جراحی ترمیمی بینی برای برطرف کردن افتادگی نوک بینی در صورت نیاز بافت های تضعیف شده تقویت می شوند و در صورت باقی ماندن زائده ای از جراحی اولیه بینی این زائده حذف می شود.

برخی از خدمات دکتر فرزان رضایی جراح زیبایی صورت و بینی

راه های ارتباطی دکتر فرزان رضایی جراح زیبایی صورت و بینی

تلفن: 2900070-021

کانال تلگرام: drfarzanrezaei

اینستاگرام: drfarzanrezaei

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر فرزان رضایی جراح زیبایی صورت و بینی

Message Us on WhatsApp