افراد مناسب برای جراحی لیفت صورت

افراد مناسب برای جراحی لیفت صورت

افراد مناسب برای جراحی لیفت صورت

جراحی لیفت صورت  به منظور سفت کردن و صاف کردن پوست صورت انجام می شود عوامل بسیاری مانند افزایش سن، وراثت و جاذبه زمین در افتادگی و شلی پوست صورت  و افتادگی گونه ها دخیل هستند که با جراحی لیفت صورت می توان این مشکل را برطرف کرد. در ادامه مطلب به افرادی که مناسب برای انجام این جراحی هستند اشاره شده است.

افراد مناسب برای جراحی لیفت صورت

افراد مناسب برای جراحی لیفت صورت

کاندیدای مناسب برای جراحی لیفت صورت باید از سلامت جسمانی کاملی برخوردار باشند در صورت داشتن یک بیماری خاص درزمان مشاوره دکتر خود را مطلع سازید.

در افراد 40 تا 60 سال مشکل افتادگی پوست صورت بسیار مشاهده می شود که با جراحی لیفت صورت می توان این مشکل را برطرف کرد در واقع بیشتر افرادی که خواستار انجام این جراحی هستند سن آن ها بین 40 تا 60 سال است زیرا با افزایش سن، پوست حالت کیسانی خود را از دست می دهد و دچار افتادگی می شود.

افرادی که قسمت میانی صورتشان پوست آویزان وشل دارند و این امر موجب کاهش جذابیت و زیبایی صورت آن ها شده است کاندیدای مناسبی برای جراحی لیفت صورت هستند.

در برخی از افراد با افزایش سن چین های عمیقی از بینی تا گوشه دهان (چین های نازولبیال) مشاهده می شود که با جراحی لیفت صورت می توان این چین های را از بین برد و ظاهر زیبایی را در صورت ایجاد کرد.

افرادی که وجود چین های عمیق از بینی تا گوشه های دهان آن ها حالت پیر و افتاده ای را در آن ها ایجاد کرده است کاندیدای مناسبی برای لیفت صورت می باشند.

در افرادی که بدلیل شل شدگی پوست تجمع چربی در زیر چانه و فک تحتانی مشاهده می شود کاندیدای مناسبی برای جراحی لیفت صورت هستند.

افرادی که خواستار انجام جراحی لیفت صورت هستند باید انتظارات واقع بینانه ای داشته باشند برخی از افراد بر این باورند که با لیفت صورت افتادگی پلک یا افتادگی ابرو آن ها برطرف می شود در صورتی که این یک باور اشتباه است و برای رفع افتادگی ابرو و افتادگی پلک جراحی های دیگری باید صورت گیرد در نتیجه مهمترین نکته ای که در جراحی لیفت صورت باید در نظر گرفته شود انتظار افراد از نتیجه جراحی لیفت صورت است قبل از جراحی لیفت صورت دکتر فرزان رضایی جراح زیبایی صورت و بینی در زمان مشاوره اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار می دهند و در رابطه با نتیجه این جراحی توضیحاتی می دهند درصورتی که برای رفع افتادگی و شلی صورت خود خواستار جراحی لیفت صورت هستید می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر مشاوره های لازم را از دکتر فرازن رضایی جراح زیبایی صورت و بینی دریافت نمایید.

برخی از خدمات دکتر فرزان رضایی جراح زیبایی صورت و بینی

راه های ارتباطی دکتر فرزان رضایی جراح زیبایی صورت و بینی

تلفن: 2900070-021

کانال تلگرام: drfarzanrezaei

اینستاگرام: drfarzanrezaei

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر فرزان رضایی جراح زیبایی صورت و بینی

Message Us on WhatsApp