نامتقارن بودن سوراخ های بینی بعد از عمل

بهترین جراح بینی

در صورت سه نقطه عمده وجود دارد که در زیبایی صورت نقش اصلی را ایفا می کند . این سه نقطه شامل بینی ، گونه ، فک می باشد . از آنجائیکه بیشترین جراحی زیبایی مربوط به عمل بینی می باشد انتخاب بهترین جراح بینی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد .جراح بینی در ابتدا به بررسی دقیق بینی و میزان تناسب آن با سایر اجزای صورت می پردازد. در مواردی که فرد دارای عقب رفتگی غیر طبیعی فک جلو یا فک پایین می باشد با جراحی فک نیاز به جراحی زیبایی بینی نمی باشد. وضعیت قرارگیری گونه ها ، اندازه چانه بر شکل بینی تاثیر می گذارد .دکتر فرزان رضایی جراح زیبایی بینی و صورت  خدماتی از جمله جراحی پلاستیک بینی (رینوپلاستی) ، جراحی بزرگ کردن چانه، بلفاروپلاستی ، جراحی گوش ، جراحی زیبایی لب ، کشیدن پوست صورت و پلک و ابرو به بیماران ارائه می دهد.

جراحی بینی یا رینوپلاستی

رینوپلاستی (تغییر شکل بینی)، این عمل برای زیباتر کردن شکل بینی، و ایجاد هارمونی بین بینی و سایر اعضای صورت، ضمن حفظ عملکرد اصلی بینی بکار می رود. از آنجائیکه بینی برجسته ترین عضو صورت می باشد، اندازه و شکل بینی تأثیر زیادی روی ظاهر افراد دارد.
برخی بیماران می خواهند که بینی شان کشیده باشد. عده ای دیگر می خواهند که سوراخ های بینی را باریکتر کنند، برخی دیگر می گویند که نوک بینی شان با صورتشان فاصله دارد. از آنجائیکه نوک بینی با افزایش سن حالت اصلی خود را از دست می دهد، اکثر بیماران می خواهند بدانند که رینوپلاستی چگونه می تواند به فرد ظاهری جوانگونه بدهد. بهترین جراح بینی می تواند با توجه به در نظر گرفتن بینی با اجزای صورت آن را عمل کند.  ممکن است اینگونه تصور شود که یک جراحی پلاستیک تنها توسط خانمهامورد استفاده قرار می گیرد، ولی مردها در فضای رقابتی بصورت فزاینده ای تقاضای انجام عمل های جوان سازی را دارند چرا که ظاهر جوانتر نشان دهنده انرژی درونی بیشتر است. بحث و گفتگو راجع به رینوپلاستی با نگاه کردن به عکس های قبل و بعد از عمل جراحی شروع می شود، به این ترتیب بیمار بوسیله عکس ها متوجه می شود که بعد از عمل چه تغییری خواهد کرد. همانطور که در عکس ها نیز دیده می شود، بیماران می خواهند که یک رینوپلاستی را با جراحی کشیدن ابرو ادغام کنند تا خطوط اخم بین چشم ها از بین برود یابا بلفاروپلاستی بصورت همزمان انجام دهند تا کیسه های زیر چشم ها درمان شوند. بزرگ کردن چانه، گونه، اتوپلاستی، جراحی لب و کشیدن صورت را نیز می توان با این عمل انجام داد. اغلب بیماران به دنبال اطلاعاتی پیرامون صاف کردن چروک های سطحی پوست از طریق پیل شیمیایی، جراحی لیزری یا روش های صاف سازی مشابهی می باشند.

برخی از خدمات دکتر فرزان رضایی جراح زیبایی بینی و صورت

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر فرزان رضایی- بهترین جراح بینی 

Message Us on WhatsApp