تزریق چربی به لب

تزریق چربی به لب یا لیپوترانسفر به معنای برداشتن چربی از سایر بخشهای بدن فرد مثلاً ران و سپس تزریق همین چربی به لب جهت تغییر دادن فرم ، از میان برداشتن چین و چروکها و افزایش حجم لب است. از فواید لیپوترانسفر می توان به استفاده از چربی خود فرد برای انجام عمل اشاره کرد که هم مواد طبیعی استفاده می شود و هم نتیجه ی کار طبیعی است که این مزایا در روشهای دیگر که از مواد مصنوعی استفاده می شود حاصل نمی شود

تزریق چربی به لب

یکی از عارضه های پیری نازک شدن و چین و چروک در لبهاست که با تزریق چربی به لب و افزایش حجم لب می توان به اصلاح آنها پرداخت.

تفاوت چربی و پر کننده های مصنوعی تزریقی

حدود ده سال است که پزشکان از پر کننده های تزریقی صورت برای بخشیدن ظاهری زیبا به افراد بهره می برند. یکی از این مواد کلاژن است. در این سالها تلاشهای بسیاری جهت یافتن و افزایش کیفیت پر کننده ها انجام شده است و سرانجام امروزه پر کننده هایی به وجود آمده از مواد مصنوعی قابل دسترسی برای عمل های زیبایی هستند.

مزایای لیپوترانسفر یا تزریق چربی به لب

 لیپوترانسفر یا تزریق چربی با پیشرفت روز افزون در زمینه ی جوان سازی و جلوگیری از پیری (Anti Aging) یکی از بهترین مواد است، از مزایای چربی می توان به نرمی و انعطاف بالای آن اشاره کرد که این امکان را در اختیار پزشک قرار می دهد که هر فرمی که می خواهد به آن بدهد.

بیشتر افراد در قسمتهای مختلف بدنشان چربی به اندازه ای که برای این عمل لازم است دارند و می توان از مراکز تجمع چربی در بدن فرد مانند رانها یا اطراف ناف، چربی برداشت. حتی اگر چربی اضافه نداشته باشید نیز این برداشت آسیبی به شما وارد نمی کند. این چربی طبیعی و ایمن است و همین علت باعث افزایش محبوبیت آن بین افرادی که طالب زیبایی هستند، شده است.

 ماندگاری تزریق چربی به لب

این تکنیک برای قسمتهایی از بدن که کمتر در معرض حرکت قرار دارند مؤثرتر است زیرا هر چقدر حرکت بخش لیپوترانسفر شده بیشتر باشد جذب چربی زودتر انجام می گیرد. این سؤال ذهن بسیاری از شما را درگیر کرده است که آیا روش تزریق چربی به لب دائمی است یا خیر؟ در پاسخ باید گفت که خوشبختانه بله. احتمال دارد فرد در ابتدا اندکی از حجم لبش کاسته شود که در صورت بروز این اتفاق حتماً پیگیری کنید. شما می توانید به دکتر فرزان رضایی جراح پلاستیک بینی و صورت مراجعه کنید.

برخی از خدمات دکتر فرزان رضایی جراح زیبایی بینی و صورت

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر فرزان رضایی- بهترین جراح بینی