تزریق ژل بر خط خنده

کاربرد اصلی ژل پر کردن خطوط و چاله های عمیق پوست است. به عنوان مثال در صورت از تزریق ژل برای پر کردن خطوط خنده یا خطوط اخم و چینهای عمیقی که اطراف چشم (معمولاً با افزایش سن) به وجود می آیند، استفاده می شود. همچنین برای گذاشتن گونه برای خانمهایی که صورتهای لاغری دارند از تزریق ژل کمک می گیرند.

تزریق ژل بر خط خنده

تزریق ژل بر خط خنده

انواع ژل تزریقی برای رفع خط خنده

برای شناخت ژل خوب به این نکته دقت کنید که بدنتان بعد از تزریق ژل واکنش نشان ندهد و ژل پس از چند ماه تغییر شکل ندهد. تزریق ژل باید حتماً توسط متخصص انجام شود و شما این حق را دارید که از او نوع و مارک ژلی که قرار است به شما تزریق کند را بپرسید. زیرا ژل نیز مانند سایر موادی که در عمل های زیبایی به کار می روند برندهای متعددی دارد و کارخانه های مختلفی به ساختن ژل می پردازند. سعی کنید با تحقیق فراوان بهترین برند و معتبرترین کارخانه را بیابید و ژل تزریقی تان را از آنجا تهیه کنید.

جهت دریافت مشاوره از دکتر رضایی با شماره 22900070 تماس حاصل نمایید .

 

پزشک مورد اعتماد

شناختن ژل خوب و اطمینان از این موضوع که کدام ژل بی عارضه است و تأییدیه دارد برای شما کار بسیار سختی است و بهتر این است که ابتدا راجع به پزشکتان تحقیق کنید بعد تصمیم گیری راجع به انتخاب ژل را به او بسپارید. پزشک باید در کمال صداقت ژل را معرفی کند و راجع به آن توضیح بدهد. به طور کلی اغلب ژل هایی که در کشورهای معتبر اروپا و امریکا ساخته می شوند در آزمایشات مکرر هیچ عارضه ای نشان نداده اند، علی الخصوص وقتی ژل ساخته شده در همان کشور مصرف می شود نشان دهنده ی بی عارضه بودن آن است. گاهی هم بروز عارضه ارتباطی به عدم کیفیت ژل ندارد و مشکل از تزریق نادرست است. به عنوان مثال در مواقعی که ناحیه به خوبی ضد عفونی نشده باشد و تزریق استریل نباشد امکان عفونت وجود دارد که این مشکل هم با درمان ضد میکروبی قابل حل است.

عوارض احتمالی تزریق ژل خط لبخند

بعد از تزریق ژل گونه احتمال دارد طی دو تا سه روز اول شاهد عوارض کوتاه مدتی مثل تورم، التهاب، کبودی و خون مردگی باشیم که این علائم در واقع واکنش طبیعی بدن در برابر تزریق است. در صورت بروز این موارد اصلاً جای نگرانی نیست زیرا به سرعت از بین می روند و برای سرعت بخشیدن به این روند می توانید از کرم های موضعی و کمپرس سرد استفاده کنید.

برخی از خدمات دکتر فرزان رضایی جراح زیبایی بینی و صورت

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر فرزان رضایی- بهترین جراح بینی

Message Us on WhatsApp