تزریق ژل لب

یکی از روش های فرم دهی لب ها تزریق ژل لب است که با بی حسی موضعی انجام می شود و حدود 10 الی 15 دقیقه زمان می برد.

تزریق ژل لب

تزریق ژل لب

مزایایی تزریق ژل

کنترل حجم لب ( تزریق ژل می تواند در جلسات متعددی صورت گیرد به همین علت می توان میزان برجستگی لب ها را  کنترل نمود در صورتی که در جلسه اول فرد از نتیجه تزریق ژل لب خود رضایت کافی را کسب نکرده باشد و میزان دوز تزریق کم باشد می توان در جلسات بعدی با افزایش میزان دوز، لب ها را بیشتر حجیم کرد اما باید توجه نمایید که حجیم کردن بیش از حد لب ها می تواند موجب عدم زیبایی چهره شود.)

عدم واکنش حساسیتی ( در این روش در صورتی که از کیفیت مرغوبی استفاده شود  بعد ازتزریق ژل لب هیچ حساسیتی ایجاد نمی شود)

 عوارض تزریق ژل

کیفیت ژل مورد استفاده بسیار حائز اهمیت است در صورتی که توسط پزشک متخصص از کیفیت و مواد اولیه مناسبی استفاده شود و در هنگام تزریق پزشک دقت بالایی داشته باشد و ژل در دوز مناسبی تزریق شود، تزریق ژل عوارضی را به همراه نمی آورد اما در صورتی که این موارد رعایت نشود و از کیفیت و مواد نامناسبی استفاده شود تزریق ژل لب می تواند عوارضی را به همراه آورد. تنها عوارض موقتی که ممکن است در روز های اولیه بعد از تزریق مشاهده شود تورم و کبودی ناشی از تزریق است که با رعایت مراقبت های لازم بر طرف خواهد بود. در زیر به برخی ازمراقبت هایی که بعد از تزریق ژل باید رعایت گردد اشاره شده است.

مراقبت بعد از تزریق ژل لب

معمولا بعد از تزریق ژل لب نیاز به مراقبت خاصی نیست و فرد می تواند بالافاصله کارهای روزانه خود را از سر بگیرد اما باید توجه نمایید که از دستکاری لب ها خودداری نمایید. در هفته های اول بعد از تزریق ژل لب وجود توده یا نامتقارنی یک امر طبیعی است اما در صورتی که این نامتقارنی به مدت طولانی بروی لب ها مشاهده شد حتما به پزشک خود اطلاع دهید در این حالت باید ترمیم به منظور رفع نامتقارنی ها صورت گیرد. احتمال رخ دادن کبودی و تورم بعد از تززیق ژل وجود دارد که در این حالت دکتر فرزان رضایی توصیه می کنند از کمپرس یخ استفاده شود.

هزینه تزریق ژل لب

با توجه به کیفیت مواد و متفاوت بودن قیمت ژل ها نمی توان قیمت دقیقی را برای تزریق ژل لب تعیین کرد. اولین نکته ای که در تزریق ژل لب باید توجه نمایید انتخاب پزشک با تجربه و با مهارت بالا است و بعد از آن کیفیت کار است. به هیچ عنوان بدلیل هزینه کم تزریق ژل لب به مراکز نامعتبر مراجعه نکنید زیرا ممکن است در این مراکز از مواد بی کیفیت به دلیل مقرون به صرفه بودن استفاده شود که در این حالت می تواند عوارض جبران ناپذیر و غیر قابل برگشتی را به همراه آورد. کیفیت کار در اثر گذاری و مانگاری تزریق ژل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

برخی از خدمات دکتر فرزان رضایی جراح زیبایی صورت و بینی

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر فرزان رضایی جراح زیبایی صورت و بینی

Message Us on WhatsApp