تزریق ژل گونه

صورت دارای سه نقطه می باشد که در زیبایی موثر می باشد : بینی ، چانه و گونه . در جوانی گونه به دلیل دارا بودن چربی کافی و کلاژن سازی زیبا و برجسته می باشد . با افزایش سن ، گونه حجم خود را از دست می دهد و تاثیر منفی بر صورت می گذارد . صاف شدن صورت و پف زیر چشم از تاثیرات آن می باشد . یکی از روش های برجسته کردن گونه تزریق ژل می باشد که نیازی به جراحی ندارد. در ادامه به طور مفصل به کابردهای تزریق ژل به گونه می پردازیم .

 

تزریق-ژل-گونه

تزریق-ژل-گونه

کاربرد تزریق ژل گونه

  • برجسته کردن گونه مخصوصا برای افرادی که دارای حجم کمی در گونه خود ( به دلیل کاهش وزن ) هستند.
  • برطرف کردن پف زیر چشم
  • قرینه سازی بهتر صورت
  • بهبود استخوان گونه

ماندگاری تزریق ژل گونه

تزریق ژل گونه به عنوان یکی از روش های جوانسازی صورت دارای ماندگاری 6 الی 1 سال می باشد .

نحوه انجام تزریق ژل گونه

در ابتدا نقاط مورد نظر برای تزریق مشخص می شود . این نقاط از جایی که افتادگی شروع می شود ( اوربیتال ریم ) تعیین می شود. برای اینکه این تزریق طبیعی به نظر برسد ژل در قسمت جلوی گونه درست روبه روی استخوان گونه تزریق می شود . این کا به بالا بردن چشم نیز کمک می کند . در این روش باید از تکنیک های عمقی برای نتایج بهتر استفاده کرد.

مراحل تزریق ژل گونه

  1. جلسه مشاوره

قبل از تزریق بیمار با پزشک درباره نحوه مزایای این تزریق ، هزینه و معایب آن صحبت می کند. در این جلسه پزشک به بررسی وضعیت جسمی فرد می پردازد . همچنین بیمار باید درباره انتظارات خود از این روش صحبت کند . در آخر پزشک توصیه هایی درباره مراقبت های بعد از پروتز گونه با ژل به بیمار می دهد .

  1. مشخص کردن نقاط و علامت گذاری

در این مرحله پزشک به بررسی صورت و رنگدانه های پوست بیمار می پردازد . نقاط حساسی که قرار است تزریق انجام ود علامت گذاری شده و سپس عکس گرفته می شود .

  1. شستشو و بی حسی

قبل از تزریق ژل نقاط مورد نظر با مواد آنتی باکتریال شستشو داده می شود . سپس در صورت نیاز بیمار از دارو یا کرم بی حسی برای این نقاط استفاده می شود.

  1. تزریق ژل

در مناطقی که علامت گذاری شده تزریق ژل در مدت 15 دقیقه تا 1 ساعت انجام می شود . مدت زمان تزریق به میزان ژل و نواحی مورد نظر برای تزریق بستگی دارد .

 

برخی از خدمات دکتر فرزان رضایی جراح زیبایی بینی و صورت

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر فرزان رضایی- بهترین جراح بینی 

Message Us on WhatsApp