تقویت غضروف در جراحی بینی

تقویت غضروف در جراحی بینی

دکتر فرزان رضایی جراح بینی قبل از جراحی بینی در زمان مشاوره بینی را از لحاظ پوست و غضروف مورد بررسی و معاینه قرار می دهد و در صورتی که پوست بینی کلفت و ضخیم باشد و غضروف ضعیف و شلی داشته باشد به شما توضیح خواهند داد که به منظور افتادگی نوک بینی تقویت غضروف باید صورت گیرد که با استفاده از غضروف های خود بینی یا غضروف مصنوعی این تقویت صورت می گیرد.

تقویت غضروف در جراحی بینی

تقویت غضروف در جراحی بینی

در برخی از بینی ها که دارای غضروف ضعیف هستند نیاز به تقویت سازی و اضافه کردن گرافت غضروفی بروی بینی است تا بینی بعد از جراحی از استحکام بالایی برخوردار شود. در واقع تقویت غضروف بینی در حین جراحی زیبای بینی به منظور افتادگی نوک بینی بروی بینی های صورت می گیرد که دارای غضروف های بسیار ضعیف و حساس هستند که معمولا بینی هایی گوشتی دارای غضروف های ظریف و حساس هستند و نیاز است در حین جراحی این نوع از بینی ها اقدامات لازم حین جراحی با قرار دادن گرافت های غضروفی صورت گیرد.

بینی های گوشتی که عضلات نرم و شلی دارند برای اینکه بعد از جراحی دچار افتادگی نشوند نیازمند تقویت غضروف هستند و یک جراح خوب و با تجربه با دقت و ظرافت خاص این تقویت غضروف را در حین جراحی بینی گوشتی  انجام می می دهد

دکتر فرزان رضایی قبل از جراحی بینی در زمان مشاوره بعد از معاینات لازم و بررسی دقیق بینی راهنمایی های لازم را در جهت آگاهی شما از نحوه جراحی و نتیجه بینی در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد. انتخاب جراح بینی  در نتیجه جراحی بینی نقش به سزایی دارد بینی های گوشتی غضروف های ضعیفی دارند به همین علت نیاز به تقویت غضروف دارند. بنابرین در صورتی که دارای بینی گوشتی هستید حتما در انتخاب جراح بینی خود دقت نمایید تا تقویت غضروف به خوبی صورت گیرد و با مراجعه به یک جراح بینی با تجربه و با مهارت بالا از داشتن یک بینی بی عیب در آینده لذت ببرد.

می توانید برای مشاهده نتیجه های جراحی بینی به گالری سایت مراجعه نمایید. در صورت تمایل می توانید در رابطه با جراحی بینی استخوانی و جراحی بینی گوشتی و نحوه تقویت غضروف از طریق راه های ارتباطی زیر با دکتر فرازان رضایی در ارتباط باشید و مشاوره های لازم را دریافت نمایید

برخی از خدمات دکتر فرزان رضایی جراح زیبایی صورت و بینی

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر فرزان رضایی جراح زیبایی صورت و بینی

Message Us on WhatsApp