جراحی بینی عروسکی

در صورتی که خواستار جراحی بینی عروسکی خود هستید باید در انتخاب جراح بینی خود بسیار دقت نمایید دکتر فرزان رضایی جراح زیبایی صورت و بینی می توانند راهنمایی های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند. افرادی که خواستار جراحی بینی عروسکی هستند باید اطلاعاتی را در این زمینه بدست آورند در ادامه مطلب در رابطه با نحوه انجام این جراحی و اقداماتی که در این جراحی باید صورت گیرد توضیحاتی داده شده است

جراحی بینی عروسکی

جراحی بینی عروسکی

انواع روش های جراحی بینی عروسکی

دکتر فرزان رضایی جراح زیبایی صورت و بینی برای دسترسی به غضروف و استخوان های بینی با استفاده از دو تکنیک برش باز  یا برش بسته شکافت هایی را بروی بینی ایجاد می نمایند. در جراحی بینی با اصلاح ساختار بینی و حذف کردن یا اضافه کردن غضروف  و یا تراشیدن استخوان بینی تغییرات لازم ایجاد می شود و انداز بینی با ایجاد این تغییرات کاهش یا افزایش می یابد و فرم زیبایی در بینی ایجاد می شود. به منظور تغییر نوک بینی به مدل بینی عروسکی می توان با استفاده از پیوند غضروف به نوک بینی سر بینی را سر بالاتر کرد.

در جراحی بینی عروسکی سایر بافت های نرم بینی برای شکل گرفتن ساختار بینی اصلاح می شوند .

یکی از اقداماتی که در جراحی بینی عروسکی باید صورت گیرد سر بالا کردن نوک بینی است، از دو روش عمل جراحی باز بینی و عمل جراحی بسته بینی برای ایجاد شکاف لازم به منظور سر بالا کردن نوک بینی استفاده می شود. در جراحی بینی به روش باز شکاف لازم در خارج ازبینی  بین سوراخ های بینی برای دسترسی به غضروف و استخوان بینی ایجاد می شود. در این روش جراحی، بینی بطور کامل باز می شود و جراح بینی می تواند با دید بهتری تغییرات مورد نیاز در عمل جراحی بینی عروسکی را ایجاد نماید.در جراحی بینی عروسکی به روش بسته شکاف لازم در داخل بیمی ایجاد می شود.

اقدامات جراحی بینی عروسکی

بالا بردن پل بینی : در جراحی عروسکی بینی برای بالا بردن پل بینی در صورت نیاز از تقویت غضروف استفاده می شود که برای این تقویت از پروتز های مصنوعی یا غضروف خود شخص استفاده می شود.

بالا بردن سر بینی : یکی از ویژگی های جراحی عروسکی بینی سر بینی زیبا و با زاویه Y است. در جراحی عروسکی بینی کمی سر بینی به سمت بالا منتقل می شود.

پل بینی هموار و طبیعی: در جراحی بینی عروسکی پل بینی که در وسط پیشانی و در مرکز کل صورت قرار دارد باید به صورت طبیعی و برجسته متناسب با سایر اجزای صورت  اصلاح شود. اصلاح پل بینی در جراحی بینی عروسکی می تواند بر ویژگی های کل صورت تاثیر بگذارد .

برخی از خدمات دکتر فرزان رضایی جراح زیبایی صورت و بینی

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر فرزان رضایی جراح زیبایی صورت و بینی

Message Us on WhatsApp