جراحی بینی عمل شده

جراحی بینی عمل شده و یا همان جراحی ترمیم بینی ، یکی از جراحی هایی رایج بین مردم شده است . اما دلایل افزایش نیاز مردم برای ترمیم بینی چیست ؟  مراقبت های بعد از جراحی بینی در فرم بینی تاثیر دارد ؟ با ادامه مطلب همراه باشید …

جراحی بینی عمل شده

جراحی بینی عمل شده

جراحی بینی عمل شده

هنگامی که تصمیم به جراحی بینی کرده اید ، بهتر است در گام اول یک جراح بینی خوب انتخاب نماید . جراح بینی خوب در واقع فرد ماهر و حاذقی می باشد که تبحر در جراحی بینی دارد . بنابراین تحقیق در رابطه با پزشک مورد نظر و مشاهده نموه کار های متعدد از پزشک می تواند تاثیر بسیاری در انتخاب جراح بینی داشته باشد .

جهت دریافت مشاوره از دکتر رضایی با شماره 22900070 تماس حاصل نمایید .

مراقبت های بعد از جراحی بینی

علاوه بر تبحر جراح بینی ، مراقبت های بعد از جراحی بینی که پزشک اطلاع می دهد در فرم و نتیجه حاصل از آن تاثیر دارد . بنابراین بهتر است تمام نکات ذکر شده توسط دکتر را به درستی رعایت نمایید . در ادامه برخی از مراقبت های بعد از جراحی بینی بیان می شود . ( قابل ذکر است که این نکات ممکن است با توجه به شرایط بیمار ، نوع جراحی و … متفاوت باشد . بنابراین مراقبت های ذکر شده توسط جراح بینی خود بهترین گزینه است . )

استفاده از مش یا تامپون به منظور جلوگیری از خونریزی داخل بینی بیمار قرار می گیرد و  بعد از چند روز توسط پزشک برداشته می شود .

گچ بینی بعد از 7 روز برداشته می شود و بعد از آن از چسب بینی استفاده می شود .

بهتر است بیمار تا زمانی که پزشک ذکر کرده است از چسب بینی استفاده نماید .

24 ساعت اولیه به منظور کاهش تورم و کبودی از کمپرس سرد استفاده شود .

بعد از 24 ساعت می توان از کمپرس گرم استفاده کنید .

تا زمانی که گچ بر روی بینی قرار دارد ، سر باید بالاتر از بدن قرار گیرد

استفاده از ادویه و نمک توصیه نمی شود .

زمان مناسب جراحی بینی عمل شده

برای انجام جراحی مجدد بینی نباید زیاد عجله نمود . ممکن است تورم بعد از جراحی بینی حتی تا یک سال باقی بماند و فرم بینی به طور کامل مشخص نشود . بعد از یک سال در صورت نارضایتی از فرم بینی می توانید برای بررسی مشکل به جراح بینی مراجعه نمایید .

برخی از خدمات دکتر فرزان رضایی جراح زیبایی بینی و صورت

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر فرزان رضایی- بهترین جراح بینی

Message Us on WhatsApp