جراحی بینی چیست

با توجه به بالا رفتن روزانه جراحی بینی ، مردم بیشتر به دنبال مطالب در  رابطه با نحوه انجام جراحی بینی ، انواع جراحی و … هستند . در این مقاله توضیحات کلی در زمینه جراحی زیبایی بینی داده می شود .

جراحی بینی چیست

جراحی بینی چیست

جراحی بینی چیست؟

جراحی بینی شامل هر جراحی انجام شده در خارج یا داخل بینی است .که شامل جراحی زیبایی بینی ، جراحی ترمیمی بینی و یا رفع مشکلات بینی مانند مشکلات تنفسی می باشد که رایج ترین آنها به دلایل زیر انجام می شود :

بهبود تنفس

اصلاحات زاد و ولد تصحیح شده

تغییر اندازه یا شکل بینی ( زیبایی )

ترمیم بینی

جراحی تیغه بینی اصلاح جراحی نقص ها و ناهنجاری های تیغه بین بینی ( همان تیغه بین بینی ) است. جراحی تیغه بینی ممکن است به دلایل زیر انجام شود : جراحی به منظور رفع انحراف تیغه بینی صورت بگیرد . در برخی از بینی ها یا بر اثر وارد شدن ضربه به بینی و یا به طور مادرزادی مشکل در تیغه وجود داشته باشد که با این جراحی مشکل رفع می شود . رفع مشکل شکاف صحیح بینیدر جراحی رینوپلاستی چه تغییراتی اعمال می شود ؟در جراحی رینوپلاستی علاوه بر تغییرات در ااندازه بینی ، شکل بینی ، سوراخ بینی ممکن است باعث ایجاد تغییرات در زاویه میان لب و بینی نیز شود . انوع بیهوشی در جراحی بینیبیهوشی موضعی با آرامش داخل وریدیبیهوشی عمومیمیانگین طول مدت بیهوشی حدود 2 ساعت می باشد . معمولا در عرض چند روز درد های ناشی از جراحی رفع می شود . تقریبا می توان گفت بعد از یک هفته یا بیشتر پس از جراحی ، می توانید به انجام کارهای روزمره خود رسیدگی کنید .

عوارض احتمالی مرتبط با جراحی بینی ، جراحی بینی در صورتی که توسط یک جراح بینی با تجربه انجام شود هیچ عوارضی ندارد . ولی گاهی ممکن است عوارضی همچون  عفونت ، خونریزی بینی ، مشکلات بیهوشی ایجاد شود . در این صورت بهتر است برای رفع این مشکل به یک جراح بینی خوب مراجعه نمایید .

برای دریافت مشاوره از دکتر رضایی با شماره 22900071 تماس حاصل نمایید . پیج اینستاگرام

جراحی بینی با بیمه انجام می شود ؟

جراحی زیبایی بینی با استفاده از بیمه انجام نمی شود . ولی در برخی از بیمه ها هزینه رفع مشکلات بینی مانند مشکلات تنفسی داده می شود . بیماران بهتر است بعد از اطلاع از هزینه جراحی خود با مسئول بیمه خود صحبت کرده تا توضیحات لازم را کسب نمایند . جهت دریافت مشاوره از دکتر فرزان رضایی می توانید با شماره تماس حاصل نمایید . همچنین جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر دکتر رضایی به گالری تصاویر و یا پیج اینستاگرام دکتر رضایی مراجعه نمایید .

Message Us on WhatsApp