جراحی بینی گوشتی و استخوانی

اغلب افراد تصویر درستی از بینی خود ندارند ، به عبارتی بینی استخوانی داشته ولی به علت پهن بودن نوک بینی تصور می کنند بینی آنها گوشتی است . جراحی بینی گوشتی و استخواین با یکدیگر متفاوت می باشند . در ادامه برخی از تفاوت های آن ها مورد بررسی قرار گرفته می شود …

جراحی بینی گوشتی و استخوانی

جراحی بینی گوشتی و استخوانی

تفاوت بینی گوشتی و استخوانی

بینی گوشتی پوست ضخیم تری نسبت به بینی استخوانی دارند .

اسکلت بینی های گوشتی محکم نبوده و غضروف آن ها ضیف می باشد .

بینی استخوانی پوست نازک دارند .

بینی های استخوانی دارای قوز بزرگ هستند .

بینی های استخوانی شکل دهی راحت تری به علت داشتن غضروف دارند .

جراحی بینی گوشتی

با توجه به شکل دهی بینی گوشتی که نیاز به استحکام بخشیدن به غضروف دارد . مراجعه کنندگان نباید توقع بینی فانتزی داشته باشند .

جهت دریافت مشاوره از دکتر رضایی با شماره 22900070 تماس حاصل نمایید .

جراحی بینی استخوانی

در این نوع جراحی بعد از برداشتن قوز روی بینی ، فرم بینی به خوبی مشخص می شود . این نوع بینی ها نیاز به تقویت غضروف در طی جراحی نداشته و در صورت تمایل مراجعه کننده می توان جراحی بینی فانتزی را برای آن ها انجام دهند .

مراقبت بعد از جراحی بینی

برای دست یابی به نتیجه مورد نظر باید علاوه بر انتخاب جراح خوب ، تکنیک خوب برای بینی ، نکات ذکر شده توسط پزشک را نیز به خوبی رعایت نموده تا در به نتیجه مورد نظر دست یابید . اگر مراقبت های بعد از جراحی بینی به خوبی نقش صورت نگیرد ممکن است نتیجه جراحی را دچار مشکل نماید .

دلیل ایجاد تورم بعد از جراحی بینی

به طور کلی هرگونه زخم و جراحی که در بدن انجام شود به دنبال آن تورم و کبودی به همراه دارد بنابراین یک مسئله طبیعی بوده و نیاز به نگرانی نمی باشد .

به منظور کاهش تورم چه باید کرد ؟

مصرف نمک بعد از جراحی بینی باید بسیار کاهش یابد . هنگام استراحت بهتر است سر بلند تر بدن قرار گیرد . استفاده از کمپرس سرد نیز در کاهش تورم نقش مهمی دارد .

هزینه جراحی بینی به چه عواملی بستگی دارد ؟

با توجه به فرم بینی ، موارد خواسته شده توسط بیمار و نوع جراحی مورد نظر . همچنین هزینه کلینیک ، هزینه انجام جراحی بینی ممکن است کمی تغییر کند . بهتر است ابتدا برای مشاوره به پزشک مراجعه نمایید و سپس بعد از بررسی هزینه به شما اعلام می شود .

 

برخی از خدمات دکتر فرزان رضایی جراح زیبایی بینی و صورت

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر فرزان رضایی- بهترین جراح بینی

 

Message Us on WhatsApp