جراح بینی خوب در تهران

با توجه به افزایش قابل توجه جراحی زیبایی بینی در سراسر جهان به ویژه ایران، انتخاب جراح بینی خوب یکی از بهترین نکات قبل از عمل بینی به شمار می آید . بنابراین قبل از انجام جراحی بینی نمونه کار های بسیاری از پزشک خود ملاحظه نمایید .

دکتر فرزان رضایی

انتخاب جراح بینی

اولین گام و مهم ترین آن قبل از جراحی زیبایی بینی، انتخاب بهترین جراح بینی می باشد . چنانچه همچنان پزشک خود را انتخاب نکرده اید می توانید نمونه کار های مختلف پزشکان را ملاحظه نمایید و بعد از انتخاب هر پزشکی که مورد پسند شما می باشد یک جلسه برای مشاوره مراجعه نمایید .

انواع جراحی بینی

بینی به دو دسته کلی استخوانی و بینی گوشتی تقسیم می شود . اما گاهی افراد ممکن است به دنبال جراحی قوز بینی و یا رفع افتادگی بینی خود باشند . در ادامه هر کدام را به اختصار توضیح می دهیم .

جراحی بینی استخوانی

غالبا بینی های استخوانی پوست نازکی دارند، یک قوز بزرگ بر روی این بینی ها منجر به ایجاد زشتی در چهره این دسته از افراد می شود . نتیجه جراحی بینی استخوان به دلیل داشتن پوست نازک بعد از جراحی به خوبی قابل مشاهده می باشد .

نمونه کار جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

این دسته از بینی ها دارای برجستگی در نوک بینی می باشند و پوست بسیار ضخیم دارند . این دسته از بینی ها علاوه بر پوست ضخیم، دارای پوست چربی نیز هستند . جراحی بینی گوشتی باید حتما توسط یک جراح پلاستیک حاذق  و ماهر صورت گیرد تا فرم بعد از جراحی به خوبی نمایان شود . معمولا تورم بعد از جراحی در کسانی که بینی گوشتی دارند، بیشتر است .

نمونه کار جراحی بینی گوشتی

جراحی ترمیم بینی

گاهی به دلایل مختلف از جمله عدم مهارت کافی جراح، عدم رعایت نکات مهم بعد از عمل و … ممکن است بینی دچار مشکلات شود که نیاز به تکرار جراحی باشد . به این نوع جراحی جراحی ترمیم بینی و یا جراحیبنی ثانویه گفته می شود . انجام این جراحی دشوار تر از سایر جراحی ها بوده بنابراین جراح بینی نقش بسیاری در این جراحی دارد .

مراحل جراحی بینی

مراحله اول جراحی بینی بیهوشی

داروها برای راحتی شما در طول عمل جراحی تجویز می شوند. جراحی بینی علاوه بر بیهوشی عمومی، با بی حس کردن نیز صورت می گیرد. با توجه به شرایط شما، جراح بهترین گزینه را برای شما انتخاب می کند .

مرحله دوم جراحی بینی : برش بینی

در جراحی بینی با توجه به نوع جراحی بینی بسته و یا باز برش ها در محل مورد نظر داده می شوند . از طریق این برش ها، پوستی که استخوان ها و غضروف های بینی را پوشش می دهد، به آرامی افزایش می یابد و امکان دسترسی به ساختار بینی را فراهم می آورد.

مرحله سوم : تغییر شکل ساختار بینی

با برداشتن استخوان یا غضروف، ممکن است بینی بیش از اندازه کوچک شود بنابراین گاهی اوقات جراحی بینی ممكن است نیاز به افزودن گرافت غضروف داشته باشد.گاهی اوقات غضروف از تهیه می شود .

مرحله چهارم : اصلاح مشکلات بینی

در صورتی که فرد دچار مشکلاتی همچون انحراف بینی، تنگی نفس و … باشد با استفاده از جراحی بینی می توان اقدام به رفع آن نمود .

مرحله آخر جراحی

هنگامی که ساختار زیرین بینی به شکل مورد نظر تغییر می کنند می توان پوست را بر روی آن قرار داده و بخیه های لازم برای آن استفاده می شود .

برای دریافت نتیجه مناسب از جراحی بینی، باید به یک جراح بینی خوب مراجعه نمایید تا به بهترین شکل ممکن توسط یک متخصص ماهر جراحی بینی شما انجام شود .

راه های ارتباطی با دکتر فرزان رضایی ، جراح زیبایی بینی و صورت

شماره تماس :22900071

همچنین برای مشاهده نمونه کارهای دکتر فرزان رضایی بهاینستاگرام دکتر فرزان رضایی مراجعه کنید .

برخی از نمونه کارهای دکتر فرزان رضایی

 

Message Us on WhatsApp