جراح پلاستیک

عده‌ای تصور می‌کنند جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک دقیقاً به یک معنا هستند، در صورتی که این دو با هم تفاوت دارند و فقط بسیاری از جراحان پلاستیک بیشترین وقت خود را برای جراحی زیبایی صرف می‌کنند. دکتر فرزان رضایی به عنوان یک جراح زیبایی بینی و صورت  در تهران اعتقاد دارد هدف اصلی جراحی پلاستیک بهبود وضعیت ظاهری فرد و یاری رساندن در جهت زیبایی صورت و بدن او است. جراحی پلاستیک قابل اجرا برای تمام بخشهای بدن مثل صورت، سر، گردن و … می‌باشد. به علاوه جراح پلاستیک قادر است نقایص ارثی یا نقایصی که در نتیجه‌‌ی سوختگی، تصادف و حوادثی از این قبیل برای فرد ایجاد می‌شوند، را درمان کند.

جراح پلاستیک

انواع جراحی پلاستیک

جراحی پلاستیک انواع مختلفی دارد که در ادامه تعدادی از آنها را معرفی می‌کنیم تا متقاضیان این جراحی با آنها آشنا شوند و به درستی بتوانند تصمیم بگیرند.

  1. جراحی بینی: از جمله عملهایی که جراح پلاستیک انجام می‌دهد، جراحی بینی است که مراحل مختلفی دارد و مهم‌ترین آنها شناسایی و انتخاب بهترین جراح بینی است زیرا این عمل به شدت به میزان تجربه و مهارت دکتر هم به لحاظ پزشکی و هم از نظر هنری بستگی دارد. بیمار باید پیش از اقدام به جراحی وقت زیادی را صرف تحقیق راجع به دکتر کند و نمونه‌ کارهای او را در فضای مجازی و یا به صورت حضوری در مطب او مشاهده کند، سپس تصمیم بگیرد. زیرا هر دکتر یک روش مخصوص به خود را دارد و جراحی بینی سلیقه‌ای است و روش کار پزشک منتخب باید دلخواه بیمار باشد در غیر این صورت بعد از عمل امکان پشیمانی وجود دارد و ناچار به جراحی ترمیم بینی می‌شود. در جلسه‌ی مشاوره‌ای که پیش از عمل با حضور دکتر برگزار می‌شود، معاینه‌ی بینی انجام می‌شود، نوع و نتیجه‌ی جراحی مشخص می‌شود.
  2. جوانسازی صورت: مواردی نظیر پروتز گونه، لیفت صورت، تزریق ژل لب و تزریق بوتاکس در این دسته قرار می‌گیرند. در این روشها با افزایش حجم صورت باعث زیبا سازی چهره می‌شوند و در نهایت افزایش اعتماد به نفس را برای او به ارمغان می‌آورند.

بهترین جراح پلاستیک

برای انتخاب بهترین جراح پلاستیک باید موارد زیر را مد نظر قرار داد:

  • جراح باید در زمینه‌ی انواع جراحی پلاستیک، تجربه و مهارت کافی کسب کرده باشد.
  • جراح وظیفه دارد اطلاعات کافی به بیمار ارائه دهد.
  • جراح اگر در جلسه‌ی مشاوره اینگونه تشخیص داد که بیمار شرایط لازم برای جراحی را ندارد، در کمال صداقت این موضوع را به او انتقال دهد.
  • برخی از خدمات دکتر فرزان رضایی جراح زیبایی بینی و صورت

    منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

Message Us on WhatsApp