جوانسازی پوست صورت با نخ

به طور طبیعی افراد دارای صورتی با طرح مثلث می باشند. راس این مثلث در صورت رو به پایین و قاعده رو به بالا می باشد. این مثلث در قبل از سن 30 سالگی به دلیل پربودن نسج نرم گونه ها و ساختمان های استخوانی در صورت ایجاد می شود. با افزایش سن و به تدریج نسج نرم و استخوان های نسوج به دلیل جاذبه و ضعف نسوج به سمت پایین کشیده می شود که در نهایت باعث به وجود آمدن چین و چرئک در پوست می شود.

جوانسازی پوست صورت با نخ

برای بالابردن نسوجی که در اثر بالارفتن سن پایین رفتند از لیفتینگ نخ استفاده می شود.در این جراحی از نخ های مخصوص جراحی استفاده می شود. در این جراحی از تهاجم کم شروع می شود. دوره نقاهت این بیماری کوتاه بوده و فرد به سرعت بهبود می یابد. یکی از مزایای لیفتینگ صورت با نخ اینست که نه تنها باعث جوانسازی صورت می شود بلکه اثراتی از جراحی بر روی صورت فرد  از جمله اسکار باقی نمی گذارد.

نخ در لیفتینگ صورت

نخهایی که در جراحی لیفتینگ صورت استفاده می شو.د پوشیده از ضایعات خاردار می باشد که بر روی سطح نخ قرار دارد. اندازه و شکل این نخها به صورتی است که هم بالابرنده نسوج صورت بوده و هم اثر جوانسازی بر روی ان باقی می گذارد. محل قرار گیری این نخها در نسج زیر جلد می باشد و خارهای ان در لایه های زیرین پوست نفوذ می کند. بدین صورت در پوست ایجاد فیبروم کرده و پوست را شادابتر می کند.

انواع نخ در لیفتینگ صورت

  1. نخ قابل جذب

مدت زمان ماندگاری اثرات این نخ به طور میانگین ببین 12 الی 15 ماه می باشد . در برخی موارد نیز اثرات ان تا 6 سال دوام دارد . این نخ برای جوانسازی صورت موثرتر می باشد ولی ماندگاری بالابردن نسوج صورت نیز زیاد می باشد. افرادی که در سنین بین 30 الی 60 سال می باشند برای این جراحی مناسب هستند. نواحی مورد استفاده برای لیفتینگ با نخ شامل گونه ، ابرو ، زاویه فک ، گردن و کل صورت می باشد.امروزه برای لیفت ناحیه تناسلی زن (واژن)  از نخ استفاده می شود.

  1. نخ غیرقابل جذب

برخی از خدمات دکتر فرزان رضایی جراح زیبایی بینی و صورت

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر فرزان رضایی- بهترین جراح بینی 

 

 

Message Us on WhatsApp