دکتر خوب برای لیفت ابرو

بر طبق تحقیقات چشم ها مهم ترین نقش را در زیبایی فرد دارند و داشتن تناسب در صورت باعث می شود چهره زیبا تر دیده شود . حال ابرو ها فاصله بین آن ها و افتادگی آن ها می تواند در زیبا تر دیده شدن چشم تاثیر بسزایی داشته باشند . امروزه با پیشرفت علم و روش های درمانی و زیبایی راه حل هایی در این زمینه وجود دارد تا بتوان مشکلات این چنینی را برطرف نمود . با ما همراه باشید تا با روش های لیفت ابرو و زیبایی صورت بیشتر آشنا شوید .

لیفت ابرو

لیفت ابرو توسط جراح پلاستیک که در عمل های زیبایی تخصص دارد انجام می شود که به همه روش های لیفت آشنایی داشته باشد . این امر باعث می شود با توجه به شرایط صورت بیمار بهترین گزینه را انتخاب نماید . لیفت ابرو علاوه بر از بین بردن چروک های پیشانی و تناسب در فاصه بین ابرو ها ، چین و چروک را در اطراف چشم و بینی کاهش می دهد . امروزه برای لیفت ابرو روش های مختلفی توصیه می شود.

لیفت ابرو وپیشانی

انواع لیفت ابرو

 لیفت ابرو شامل روش های مختلفی از جمله : تزریق بوتاکس ، تزریق ژل ، جراحی لیفتینگ ، لیفت با نخ و … است که دکتر با توجه به شرایط روز و وضعیت جسمی بیمار مناسب ترین را انتخاب می کند.

علت لیفت ابرو

ابرو ها با افزایش سن و شل شدن پوست صورت افتاده می شوند و باعث می شود روی پلک ها فشار بیاورد و این امر فاصله بین ابرو و چشم را کم می کند . با کاهش زیبایی چهره اعتماد بنفس نیز کم می شود زیرا بخش مهم برقراری ارتباط ، فیس زیبا و متناسب است . لیفت ابرو از جمله روش های محبوب برای برطرف کردن این مشکل بوده که روحیه و نشاط از دست رفته جوانی را به شخص باز می گرداند .  لیفت صورت و به دنبال آن لیفت ابرو تاثیر زیادی در جوانسازی صورت دارد اما آیا هر نوع لیفت که توسط هر متخصصی انجام شود ، خروجی مطلوبی خواهد داشت ؟ جواب این سوال منفی است و متخصص پوست در داشتن نتیجه بسیار موثر است . حال چگونه می تواند دکتر خوب برای لیفت ابرو پیدا کرد . در ادامه به شرح این آیتم می پردازیم .

دکتر فرزان رضایی، بهترین جراح  بینی و پلاستیک در تهران  می باشند و با مهارت و تکنیک خاص به جراحی لیفت صورت می پردازند. شما می توانید جهت تماس و مشاوره با شماره 22900071 تماس حاصل نمایید .

همچنین جهت مشاهده عمل ها و کارهای دکتر فرزان رضایی می توانید مراجعه کنید به پیج اینستاگرام دکتر فرزان رضایی 

دکتر لیفت ابرو

در ابتدا باید این آگاهی را داشته باشید ، پزشکی که به آن مراجعه می نمایید باید در حوزه مورد نظر تخصص داشته باشد . امروزه به خاطر محبوبیت زیبایی ، جراحی های زیبایی توسط افراد کم تجربه و حتی در سالن های آرایشی انجام می شود . کم نیستند افرادی که به خاطر هزینه پایین و یا نداشتن آگاهی لازم ، به صورت غیر استاندارد به دنبال این جراحی بودند و نتیجه مطلوب را دریافت نکردند . شما می توانید با مراجعه به متخصص زیبایی مشاوره های لازم در این زمینه را کسب نمایید .

Message Us on WhatsApp