روش های جراحی زیبایی بینی

در واقع زیبایی به معنای تقارن و تطابق می باشد . برای بیان زیبایی در چهره هر شخصی باید اعضا هم تقارن و همخوانی با یکدیگر داشته باشد . در واقع ممکن است برخی بینی گوشتی داشته ولی با فرم صورت تطابق داشته باشد و نیاز به انجام جراحی زیبایی نباشد .

جراحی بینی

بینی در قسمت میانی صورت واقع شده است و جایگاه منحصر به فردی دارد . به علت جایگاه آن ، هر گونه نازیبایی در بینی می تواند منجر به تغییرات اساسی در چهره شود و کل چهره فرد را تحت تاثیر قرار دهد .

شایان ذکر است که انتخاب جراح بینی خوب ، تاثیر بسیاری در فرم و نتجیه جراحی بینی دارد . فرم بینی یکی از موارد مهمی می باشد که باید برای آن اهمیت زیادی قائل شد بنابراین در انتخاب جراح بینی خود نهایت دقت را داشته باشید و با شناخت قبلی و مشاهده نمونه کار به جراح انتخاب نمایید .

انواع جراحی بینی

جراحی بینی بسته

در این روش تمام برش هایی که ایجاد می شود همانند جراحی بینی باز می باشد ولی با این تفاوت که یک برش نسب به آن کمتر است .

جراحی بینی باز

این روش بسیار بهتر می باشد . زیرا جراح بینی دسترسی بهتری به بینی دارد . این روش برای مراجعه کنندگانی که مشکل تنفسی دارند ، بینی آن ها نیاز به جراحی بیشتری است ، اختلالات مادرزادی داشته ، جراحی بینی ترمیمی  و در کل نیاز به انجام فعالیت های بیشتری در جراحی بینی خود می باشند . بنابراین در جراحی بینی باز ، جراح اشراف بهتری در جراحی بینی بیمار دارد .

جهت دریافت مشاوره از دکتر رضایی با شماره 22900070 تماس حاصل نمایید .

و اما چند نکته در رابطه با جراحی بینی

بسیاری از افراد برای جراحی بینی مراجعه می کنند و در جلسه مشاوره مشخص می شود که بینی فرد با چهره وی تطابق داشته ، عدم تقارنی در بینی وجود ندارد مشکل تنفسی ندارد بنابراین از نظر جراح بینی کاندید جراحی بینی نمی باشد . اما خود مراجعه کنند اصرار بر جراحی بینی دارد که یک مسئله اشتباه است . درصورتی که کاندید جراحی بینی نمی باشید اصرار به انجام آن نکنید .

گاهی نیز بیمار برای فرم دلخواه بینی یکی از نزدیکان و یا هنرپیشه ها را نمایش می دهد و تمایل دارد که همانند آن جراحی شود . درصورتی که بینی فرم بینی ، استخوان و غضروف بینی خود بسیار متفاوت می باشد . این افراد باید از نتیجه جراحی بینی انتظار مناسب داشته باشند .

برخی از خدمات دکتر فرزان رضایی جراح زیبایی بینی و صورت

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر فرزان رضایی- بهترین جراح بینی

Message Us on WhatsApp