سوالات متداول تزریق بوتاکس

قبل از انجام تزریق بوتاکس سوالات متداولی از دکتر فرزان رضایی جراح زیبایی صورت و بینی پرسیده می شود که در این مقاله به این سوالات پاسخ داده می شود.

تزیرق بوتاکس

قبل از تزریق بوتاکس چه مواردی باید رعایت شود؟

قبل از تزریق بوتاکس اقدام خاصی لازم نیست صورت گیرد اما توصیه می شود مصرف داروهایی که خطر خونریزی و کبودی را افزایش می دهند مانند آسپرسن، جین سین، دی پیریدامول و … قطع گردد.

بعد از تزریق بوتاکس چه مواردی باید رعایت شود؟

دکتر فرزان رضایی توصیه می کنند بعد از تزریق بوتاکس بین 1 تا 3 ساعت با عضلات ناحیه مورد نظر بازی شود بعنوان مثال با اخم کردن و باز کردن اخم عضلات ناحیه مورد نظر را انقباض و انبساط نمایید انجام دادن این کار در گرفتن بهترین نتیجه از تزریق بوتاکس بسیار موثر است. بعد از تزریق بوتاکس از دستکاری کردن محل تزریق خودداری نمایید و به هیچ عنوان ناحیه تزریق را ماساژ ندهید.

در هنگام استراحت زیر سر باید بلند باشد می توانید از چندین بالشت استفاده نمایید تا سر در هنگام خوابیدن بالاتر از بدن قرار گیرد . بعد از تزریق بوتاکس نباید تا 4 ساعت سر خود را به سمت پایین خم کنید از حرکات بی دلیل سر خودداری نمایید.

آیا بعد از تزریق بوتاکس تمامی چین و چروک و خطوط ازبین می رود؟

پس از تزریق بوتاکس بیش از 90 درصد از چین و چروک ها از بین می روند و ظاهر زیبایی در پوست صورت ایجاد می شود. بعد از گذشت دو هفته از تزریق بوتاکس برای روتوش باید به پزشک متخصص خود مراجعه کنید و در صورتی که نیاز به اصلاح و تزریق مجدد بوتاکس باشد این اقدام صورت می گیرد. می توانید در زمینه تزریق بوتاکس از طریق راه های ارتباطی زیر مشاوره های لازم را از دکتر فرزان رضایی جراح زیبایی صورت و بینی دریافت نمایید.

آیا تزریق بوتاکس عوارضی به همراه می آورد؟

تزریق بوتاکس یک روش کاملا مطمئن، ایمن و کم عارضه است. بعد از تزریق این ماده ورم موضعی، قرمزی و خونمردگی ممکن است مشاهده شود که تمامی این موارد گذارا هستند و جای نگرانی ندارد زیرا با گذشت زمان و رعایت مراقبت های لازم ازبین می روند. ممکن است بعد از تزریق بوتاکس تا 3 ساعت فرد سردرد داشته باشد که با مصرف مسکن می تواند آن را تسکین دهد.

ممکن است بعد از گذشت مدتی از تزریق بوتاکس عوارض احتمالی مانند افتادگی پلک، افتادگی ابرو و دوبینی بروز نمایند که در این حالت باید با پزشک خود تماس بگیرید.

در هنگام تزریق بوتاکس پزشک متخصص باید از دقت بسیار بالایی برخوردارباشد زیرا اگر بوتاکس به اشتباه به ماهییچه های کناری تزریق شود می تواند عوارضی را به همراه آورد به همین علت در انتخاب پزشک خود باید بسیار دقت نمایید . دکتر فرزان رضایی جراح زیبایی صورت و بینی در این زمنیه دارای تجربه و مهارت بسیار بالایی هستند.

برخی از خدمات دکتر فرزان رضایی جراح زیبایی صورت و بینی

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر فرزان رضایی جراح زیبایی صورت و بینی

 

 

Message Us on WhatsApp