سوالات متداول در جراحی زیبایی بینی

سوالات متداولی در رابطه با جراحی زیبایی بینی از دکتر فرزان رضایی جراح زیبایی صورت و بینی پرسیده می شود که در این قسمت به این سوالات پاسخ داده می شود

 سوالتا متداول در جراحی زیبایی بینی

پس از انجام جراحی بینی چه مدت استراحت لازم است؟

پس از انجام جراحی بینی مدت زمان استراحت در افراد مختلف است و به بنیه بیمار و گستردگی جراحی بستگی دارد به طور معمول بین 3 روز تا یک هفته پس از جراحی بینی فرد باید استراحت کامل داشته باشد و در این مدت مراقبت های لازم بعد از جراحی بینی را رعایت نماید تا بهترین نتیجه از این جراحی دریافت شود. 4 روز پس از انجام این جراحی فرد می تواند فعالیت های شغلی سبک خود را شروع کند اما برای مشاغل سنگین بهتر است تا 2 هفته استراحت داشته باشید تا در اثر وارد شدن فشار فرم بینی تغییر پیدا نکند.

زمان بستری پس از جراحی زیبایی بینی چه مدت است؟

در اکثر موارد فرد پس از جراحی بینی در همان روز پس از گذراندن چندین ساعت از مرکز درمانی ترخیص می شود. اما ممکن است در برخی موارد بیمار پس از انجام جراحی بینی روز بعد از عمل مرخص شود.

جراحی بینی چقدر طول می کشد؟

انجام این جراحی بطور معمول بین 1 تا 3 ساعت بسته به مشکلات بینی طول می کشد. در صورتی که در جراحی بینی نیاز به ایجاد تغییرات کمی باشد مدت زمان این جراحی زیاد طول نمی کشد.

انجام جراحی زیبایی بینی با بی هوشی عمومی صورت می گیرد یا بی حسی موضعی؟

در صورتی که در جراحی زیبایی بینی از روش باز استفاده شود نیاز به بی هوشی عمومی است اما بطو کل برخی از پزشکان بی حسی موضعی و برخی دیگر بی هوشی عمومی را  ترجیح می دهند در افرادی که بی هوشی عمومی به صلاح بیمار نباشد این جراحی تحت بی حسی موضعی انجام می شود.

 آیا نحوه جراحی بینی های گوشتی با جراحی بینی استخوانی متفاوت است؟

بطور کل جراحی بینی به دو روش باز و بسته انجام می شود ممکن است در جراحی بینی گوشتی بدلیل اینکه این نوع از بینی ها دارای استحکام کافی نیستند تقویت غضروف در حین جراحی صورت گیرد.

برخی از خدمات دکتر فرزان رضایی جراح زیبایی صورت و بینی

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر فرزان رضایی جراح زیبایی صورت و بینی

Message Us on WhatsApp