معیار زیبایی بینی

معیار زیبایی بینی برای هر فرد متفاوت می باشد . با توجه به افزایش روز افزون جراحی بینی در بین مردم ، باید ملاک های لازم در این جراحی به دقت بررسی شده و به آن پرداخته شود .

معیار زیبایی بینی

معیار زیبایی بینی

انتخاب جراح بینی خوب

یافتن جراح زیبایی بینی که به طور تخصص و با مهارت کامل بتواند بینی را جراحی کند کار دشواری می باشد . انتخاب جراح بینی خوب جز مواردی است که نباید به هیچ عنوان نادیده گرفته شود و همیشه باید مورد توجه قرار بگیرد .

معیار زیبایی بینی

برخی افراد در زمینه انتخاب جراح بینی ترجیح می دهند که با کسی مشورت نکرده و  به طور مخفیان این را انتخاب کنند ، در صورتی که تجربه دوستان ، نمونه کار های پزشک ، مشورت با یک فرد از خانوده یا پزشک خانوادگی می تواند در انتخاب این مورد کمک بسیاری کند .

هزینه جراحی بینی

هزینه جراحی بینی چگونه محاسبه می شود ؟ این سوالی است که ذهن بسیاری از مراجعه کنندگان به پزشک را درگیر کرده باشد در حالی که همه در این باورند تمام هزینه پرداخت شده مربوط به جراح بینی می باشد ولی اینگونه نبوده و تنها بخشی برای پزشک است . بخشی از هزینه مربوط به کلینیک ، متخصص بیهوشی و … می باشد .

نکات مهم در جراحی بینی

جراحی بینی متناسب با چهره  یکی از موارد مهمی می باشد که پزشک باید هنگام انجام جراحی به آن اهمیت زیادی دهد .

یکی از موارد مبانی زیبایی شناسی نوین بینی و صورت ارتباط زوایای میان بینی و صورت می باشد به طوریکه اگر هر کدام از اجزاء آن توسط جراح زیبایی بینی در نظر گرفته نشود ممکن است نتایج امناسبی از عمل جراحی حاصل شود .

ارتباط بین بینی و صورت بر اساس زیبایی بر پایه چهار زاویه مهم بیان می شود که این چهار زاویه عبارتند از زاویه بینی و پیشانس ( نازوفروتنال) ، زاویه بین بینی و صورت ( نازوفاسیال) یکی از موارد میانی زیبایی شناسی نوین بینی و صورت ارتباط زوایای میان بینی و صورت می باشد به طوریکه زاویه بین بینی و لب بالا ( نازولبیال ) و نهایتا زاویه بین بینی و چانه ( نازومنتال ) .

در جراحی بینی علاوه بر رعایت نکات زیبایی باید منجر به آسیب و مشکلات تنفسی نشود . بنابراین بهتر است برای داشتن جراحی بینی مناسب به یک جراح بینی خوب مراجعه نمایید .

برای دریافت مشاوره از دکتر رضایی با شماره 22900071 تماس حاصل نمایید . پیج اینستاگرام

Message Us on WhatsApp