هزینه جراحی بینی

جراحی بینی جزو پرطرفدار ترین عمل های زیبایی بین افراد است . زیبایی آیتم مهم در زندگی بوده و یکی از آیتم های تاثیرگذار در روابط محسوب می شود . چهره از این مزیت برخوردار است که در نگاه اول بیشترین تاثیر را به مخاطب بگذارد . عموما افراد در نگاه اول به قضاوت اطرافیان خو می پردازند و با نگاه اول با ترکیب صورتی که می بینند برچسب خوش اخلاق بودن ، مهربان بودن و … را به شخص می زنند . چیزی که از چهره و در نگاه اول دستگیرشان می شود . بینی جزو اعضای تاثیرگذار چهره می تواند زیبایی را تحت تاثیر قرار دهد .

جراحی زیبایی بینی

جراحی بینی

جراحی بینی برای تغییر شکل ظاهری بینی و یا بهبود عملکرد آن انجام می شود . این جراحی به دو نوع جراحی بینی بسته و یا باز صورت می گیرد .

جراحی بینی باز

در جراحی بینی باز جراح تسلط بیشتری به بینی و برطرف کردن معایب آن خواهد داشت به این خاطر برای بینی هایی که دچار آسیب های شدید هستند توصیه می شود. در جراحی بینی باز یک برش کوچک در تیغه بینی ایجاد می شود. البته عمده جراحان به روش باز جراحی می کنند و تعداد کمی از متخصصین دست به جراحی به روش بسته می زنند . دکتر فرزان رضایی از جمله جراحانی است که به هر دو روش مسلط بوده و عمده بیماران را که مشکل حاد ندارند به روش بسته جراحی می کنند .

شما می توانید به در ادامه نمونه ای از جراحی بینی بسته توسط دکتر فرزان رضایی را مشاهده نمایید.

 

مزایای جراحی بینی باز

همان طور که ذکر شد در این روش جراح با کنترل بیشتری به عمل می پردازد و در مواردی که نیاز به اضافه کردن غضروف باشد راحت تر می توان این فرایند را انجام داد . در عمل های ثانویه که ریسک عمل بالا می رود بهتر است از جراحی بینی باز استفاده شود .

جراحی بینی بسته

جراحی زیبایی بینی توسط دو روش انجام می شود که شاید شما تنها با جراحی بینی باز آشنایی داشته باشید. اما جراحی بینی علاوه بر جراحی بینی باز به صورت بسته نیز انجام می شود.

در این روش نیز بینی به صورت ظاهری و ساختاری مورد تغییر قرار می گیرد. تفاوت عمده این دو روش در برشی است که در بینی ایجاد می شود و در جراحی بینی به روش بسته دیگر نیازی نیست قاعده برش زده شود و به خاطر نداشتن هیچ گونه زخم و اسکار در بیرون بینی بیشتر محبوب شده است .

جراحی بینی بسته چه مزایایی دارد؟

نکته قابل اهمیت در این نوع جراحی وجود برش های خیلی کمتر نسبت به جراحی بینی باز است و به همین نسبت مقدار تورم و کبودی نیز تا حد چشم گیری کاهش می یابد . زمان عمل بسیار کم می شود و نسبت به جراحی بینی باز عمل سبک تری خواهد بود. بر خلاف تصور این جراحی قابلیت ایجاد تغییرات روی ظاهر بینی و عملکرد بینی را دارد و به اندازه تکنیک باز می تواند روی بینی اثرگذار باشد .

کاندید مناسب برای جراحی بینی بسته

افرادی که خواستار تغییرات ظاهری در بینی هستند و می خواهند تقارن بینی و حجم نوک بینی را کم کنند بسیار مناسب است . اما افرادی که بینیشان دچار ضربه شده و انحراف شدید دارند ، بهتر است با جراحی بینی باز عمل را انجام دهند .

تفاوت بینی گوشتی و استخوانی

بینی گوشتی پوست ضخیم تری نسبت به بینی استخوانی دارد و نوک بینی در این حالت به صورت افتاده و پهن هستند . معمولا این نوع بینی ها دوره درمانی طولانی تری دارند و نسبت به بینی استخوانی که پوست نازک دارند ، تورم و کبودی صورت دیرتر بهبود می یابد . در روند انجام جراحی نیز دقت بیشتری می طلبد تا فرم بینی مورد رضایت بیمار باشد .

انتخاب بهترین جراح بینی

با توجه به این موضوع که جراحی بینی جزو جراحی های پرطرفدار در دنیا است . یافتن یک جراح مناسب که با هزینه معقول جراحی را انجام دهد امری مهم تلقی می شود . جراحی بینی عمدتا به صورت فوریتی و اورژانسی صورت نمی گیرد و بیمار زمان لازم برای جستجوی کافی دارد . امروزه با گسترش تعداد جراحان در هر زمینه ای شاید انتخاب بهترین ها کمی سخت به نظر برسد . اما شما می توانید با مشاهده نمونه کارها و شیوه جراحی هر پزشک به نتیجه بهتری برسید.

برای مشاهده نمونه کار های دکتر فرزان رضایی می توانید گالری زیر را مشاهده نمایید .

اقدامات قبل از جراحی بینی

در مورد اقداماتی که بهتر است قبل از انجام جراحی انجام دهید برخی را به اختصار توضیح خواهیم داد. اقدامات قبل از عمل در بخش های مختلف تقسیم بندی می شود مانند انتخاب جراح مناسب که می تواند از اصلی ترین و گام های ابتدایی محسوب شود و با تحقیق و بررسی درست راحت تر و اطمینان بیشتر مابقی مسیر را طی نمود . بخش دیگر به انتظارات خود بیمار مرتبط می شود که با آگاهی از شرایط فیزیکی خود بداند که چه فرمی از چهره خود در نظر دار . این مسئله حتما در جلسه مشاوره بررسی می شود و مطابق با نظر جراح و نظر بیمار به نتیجه یکسانی نزدیک خواهند شد .

انجام آزمایشات مخصوص برای قبل از عمل ضروری خواهد بود و جراح تمام آزمایشات لازم را برای بیمار می نویسد . حتما در نظر داشته باشید اگر بیماری خاصی دارید و یا دارو مشخصی مصرف می کنید حتما به جراح خود اطلاع دهید .

بخشی دیگر از مراقبت های قبل از جراحی بینی  مربوط به رعایت نکات بهداشتی و فردی خواهد بود از جمله :

اگر مصرف سیگار دارید باید قبل از عمل حتما تا دو هفته از استفاده آن خودداری نمایید .

خانم ها بدون هیچ گونه آرایش و لاک باشند و آقایان ریش و سبیل خود را کوتاه کنند و اصلا موی زائد نداشته باشند .

از شب قبل از عمل غذایی میل نشود و روز عمل باید معده خالی باشد .

از دارو هایی که استفاده می شود حتما با مشورت جراح بینی باشد .

هزینه جراحی بینی

هزینه جراحی بینی به عوامل مختلف مربوط می شود و بیمار در روز مشاوره و بعد از بررسی های انجام شده می تواند هزینه دقیق را از جراح بینی بپرسد . از جمله موردهای مهم که در اعلام هزینه دخیل هستند عبارتند از :

هزینه محل جراحی ، هزینه ای که در مطب انجام شود با بیمارستان متفاوت است .

هزینه جراح بینی ، این هزینه متناسب با تبحر و توانایی دکتر متفات است و جراح بعد از بررسی شرایط بینی و مقدار آسیب بینی هزینه را اعلام می کند .

هزینه های آزمایش و دارو هایی که باید مصرف شود .

برای عموم افراد هزینه مهم است و در ابتدا می خواهند مبلغی که برای جراحی نیاز است ، بدانند . باید دقت داشته باشید هزینه مهم است اما نباید در اولویت اول قرار گیرد . همیشه به دنبال کیفیت و نمونه کارهای خوب از جراح بینی باشید . افراد زیادی به خاطر کوتاهی در این مورد ، مجبور به انجام مجدد عمل بینی و ترمیم آن شده اند چرا که در جراحی اول خود نتوانستند نتیجه مطلوب دریافت نمایند و حتی در مواردی مشکلات عملکردی برای بیمار به وجود آمد که ارامش را از آن ها سلب نمود . در نتیجه سعی نمایید اطلاعات لازم در مورد تبحر و تخصص پزشک کسب نمایید تا با اطمینان خاطر جراحی بینی را انجام دهید .

دکتر فرزان رضایی، بهترین جراح  بینی و پلاستیک در تهران  می باشند و با مهارت و تکنیک خاص به جراحی لیفت صورت می پردازند. شما می توانید جهت تماس و مشاوره با شماره 22900071 تماس حاصل نمایید .

همچنین جهت مشاهده عمل ها و کارهای دکتر فرزان رضایی می توانید مراجعه کنید به پیج اینستاگرام دکتر فرزان رضایی

جراحی بینی ارزان

این جمله آشنا که هیچ ارزانی بدون علت نیست گویای موضوعیست که شاید برای همه در زندگی پیش آمده باشد و با خرید ارزان متوجه کیفیت پایین آن شده است . پس توصیه می شود به دنبال ارزان ترین ها نباشید و پزشکی بیابید که با در نظر گرفتن وضعیت جسمی شما، معقول ترین هزینه را اعلام می کند .

 

 

Message Us on WhatsApp