انواع جراحی بینی

انواع جراحی بینی به چه صو.رتی انجام می شود ؟

بهترین روش جراحی بینی کدام است ؟

یکی از رایج ترین روش های جراحی بینی چیست ؟

انواع جراحی بینی

انواع جراحی بینی

انواع جراحی بینی

از نظر جراحان بینی ، این جراحی به دو دسته باز و بسته تقسیم می شود .

جراحی بینی باز

جراحی بینی باز یک برش در قسمت میانی ستون بینی انجام می شود . این برش در انتخای جراحی بینی ترمیم می شود و با گذشت زمان اسکار این برش باقی نخواهد ماند .

بعد از انجام برش پوست بینی برداشته شده و جراح دید بیشتری خواهد داشت و شروع به رفع مشکلات بینی می نماید . این جراحی برای مواردی که تراش استخوان بینی مورد نیاز است و یا پیوند غضروف باید صورت بگیرد بسیار مناسب می باشد .

جراحی بینی بسته

در این جراحی برش داخل بینی انجام می شود گاهی مردم به اشتباه فکر می کنند روش جراحی بینی بسته هیچ برشی صورت نمی گیرد ، ولی به این صورت نمی باشد . به دلیل اینکه برش ها در قسمت هایی انجام می شود که دید کمتری دارد، در نتیجه دسترسی جراح محدود تر می باشد بنابراین وسط جراحی و فعالیت های جراح در این نوع جراحی کمتر می باشد .

در هر دو جراحی ابزار مشابه استفاده می شود ، تنها رویکرد و مسیر جراحی می باشد که در این دو بایکدیگر متفاوت است . به طور مثال جراح بینی در جراحی بینی باز می تواند تغیرات بیشتری ایجاد کند .

انتخاب نوع جراحی را چه کسی انتخاب می  کند ؟

برش های که در بینی انجام می شود و مراحل انجام جراحی بینی باید توسط خود جراح انتخاب شود . تنها نکته ای که بیمار ممکن است نگران آن باشد برش های جراحی بینی می باشد که همانطور که اطلاع داده شد این برش ها به مرور زمان رفع می شوند .

جراح بینی با توجه به مواردی که در جراحی باید رعایت شود و میزان دسترسی های مورد نیاز در جراحی ،  یکی از روش های فوق را برای بیمار در نظر خواهد گرفت .

جهت دریافت مشاوره از دکتر رضایی با شماره 22900071 تماس حاصل نمایید .

بهترین روش جراحی بینی

یکی از نوین ترین روش های جراحی ، انجام جراحی بینی باز می باشد . این روش بیستر مورد استفاده جراحان بینی قرار می گیرد . کتاب های مختلفی که در رابطه با جراحی بینی در 15 سال گذشته چاپ شده اند بیشتر به شیوه جراحی بینی باز است به طور مثال وقتی در رابطه با نوع تکنیک یک روش جراحی بینی صحبت می کند فرض بر این است که از روش جراحی بینی باز استفاده شده است .

هزینه جراحی بینی

جراحی بینی با توجه به هزیه خود جراح و نوع جراحی که بیمار نیاز دارد متفاوت می باشد . ابتدا باید جراح بینی شما را معاینه نماید و سپس با توجه به دلالی شما در جراحی زیبایی اقدام به انجام جراحی کند .

سایر مقالات دکتر فرزان رضایی

جراحی بینی

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی پهن

جراحی بینی استخوانی

تزریق ژل گونه

اقدامات قبل از جراحی بینی

Message Us on WhatsApp