بهترین جراح لیفت صورت 

امروزه زیبایی بخش جدایی ناپذیر زندگی انسان شده است . همه موجودات به صورت ذاتی به دنبال زیبایی هستند و آن را دوست دارند . زیبایی در اعتماد به نفس آن ها تاثیر می گذارد و می تواند در موفقیت هایشان موثر باشد .

زیبایی بخش های مختلفی دارد که از جمله مهم ترین آن را می توان صورت فرد دانست . چهره از تاثیرگذارترین رکن ، در برقراری ارتباط است و می تواند در داشتن ارتباطی قوی ، موثر باشد .  حال افزایش سن به عنوان خطری انکار ناپذیر این رکن اساسی را تحت شعاع قرار می دهد . افرادی که از سن 35 سال گدشته اند متوجه تغییراتی در چهره خود می شوند که به دنبال راه حل های مفید برای کاهش و از بین بردن تغییرات به وجود آمده هستند . یکی از موثر ترین روش ها ، انجام لیفت صورت است که توانسته در بین روش های موجود ، موفق عمل نماید .

جراحی لیفت صورت

لیفت صورت 

آناتومی صورت انسان از سه بخش مختلف تقسیم تشکیل شده است ، شامل قسمت بالایی ، میانی و پایینی . قسمت بالایی صورت شامل پیشانی ، ابرو و پلک بالا. قسمت میانی شامل گونه و پلک پایین است و چانه و گردن شامل قسمت پایینی می شود . افزایش سن روی هر کدام از این قسمت ها تاثیر خود را می گذارد و باعث چین و چروک، شلی و افتادگی آن می شود . جراحی لیفت صورت می تواند روی هر کدام از این نقص ها کار کرده و آن را بهبود بخشد .

عمل لیفت صورت به این گونه عمل می کند که با برداشتن چربی های اضافه و کشیدن پوست تغییرات مخرب را از بین می برد و با سفت کردن عضلات زیر پوست باعث جوانسازی صورت می شود .

مزایای جراحی لیفت صورت

جراحی لیفت صورت روی اجزا مختلف تاثیر می گذارد به طوری که باعث کاهش چروک روی صورت و دور لب می شود ، خط گونه را صاف می کند و به آن فرم می دهد ، عضلات صورت را سفت کرده ، شلی و افتادگی پوست صورت را کاهش می دهد .

انواع لیفت صورت

لیفت صورت به دو روش انجام می شود، لیفت صورت با روش جراحی و لیفت صورت بدون جراحی .

لیفت صورت بدون جراحی ، شامل جوانسازی صورت با تزریق چربی ، بوتاکس ، تزریق ژل ، لایه برداری با لیزر ، لیفت صورت با RF ، لیفت صورت با نخ و … می باشد این روش ها به صورت سرپایی و در مطب انجام می شود و نیازی به بیهوشی عمومی نیست .

روش های ذکر شده در مقایسه با جراحی لیفت صورت تاثیر محدودتری دارد اما می تواند یک روش پیشگیرانه مناسب محسوب شود .

لیفت صورت با جراحی

جراحی برای لیفت صورت نتیجه مطلوبی را ارائه می دهد که تکنیک های مختلفی دارد . هر کدام از این تکنیک ها در میزان و محل برش با هم فرق دارد و نتیجه آن با توجه به سن بیمار ، میزان افتادگی و شلی پوست ، نوع بافت صورت با هم فرق دارد .

برای انجام جراحی نیاز به برش هایی در جلوی گوش و پشت آن می باشد که جراح زیبایی صورت مطابق با تکنیک خود و شرایط بیمار آن را تعیین می کند . حتی در مواردی نیاز به برش در زیر چانه است تا بهتر به چربی و عضله دسترسی داشته باشد . امروزه تکنیک های موجود به گونه ای طراحی شده اند که میزان برش به حداقل میزان خود برسد تا عوارض ناشی از برش مانند اسکار ، تغییر رنگ از بین رود .

جراحی لیفت صورت شادابی و جوانی گذشته را به فرد بازمی گرداند به طوری که سن به معنای واقعی تنها عددی بیش نبست ! افرادی که جراحی لیفت صورت را انجام داده اند کیفیت زندگی در آن ها افزیش یافته و با اعتماد به نفس بیشتر ارتباط برقرار می کنند .

دکتر فرزان رضایی، بهترین جراح  بینی و پلاستیک در تهران  می باشند و با مهارت و تکنیک خاص به جراحی لیفت صورت می پردازند. شما می توانید جهت تماس و مشاوره با شماره 22900071 تماس حاصل نمایید .

همچنین جهت مشاهده عمل ها و کارهای دکتر فرزان رضایی می توانید مراجعه کنید به پیج اینستاگرام دکتر فرزان رضایی 

 

هزینه لیفت صورت

آیتم های مختلفی برای اعلام هزینه لیفت صورت وجود دارد مانند نوع جراحی و روشی که جراح برای آن انتخاب می کند . البته نوع ژل مورد استفاده ، نخ مصرفی ، تعداد جلسات مورد نیاز برای بهبود صورت ، از عوامل تاثیر گذار در هزینه است . مورد مهم دیگر که مراجعه کنندگان باید به آن دقت داشته باشند . استفاده از مشاوره های قبل از جراحی است . مشاوره های تخصصی باعث می شود شما آنچه که مد نظر دارید و می خواهید بعد از جراحی به آن دست یابید با پزشک خود درمیان بگذارید با این کار پزشک راه های موجود برای رسیدن به آن را در اختیار شما قرار می دهد و شاید در بعضی موارد انجام یک روش درمانی برای پوست شما مناسب نباشد و تاثیر نامطلوب و منفی به جای بگذارد که پزشک با درایت و تجربه خود شما را از نتیجه آگاه می سازد . دکتر فرزان رضایی با تبحر و کسب دانش در این زمینه می تواند با مشاوره های خود ، شما را در انتخاب یک روش درست و داشتن نتیجه مناسب یاری نماید .

بهترین جراح لیفت صورت

جراحی که عمل را انجام می دهد در نتیجه آن بسیار تاثیر گذار است. به طوری که یک جراح می تواند مانند یک مجسمه ساز ماهر دست به خلق اثری زیبا نماید و یا با بی تجربگی خود یک نتیجه معکوس ارائه دهد . پس داشتن اطلاعات کافی و تحقیق در مورد پزشک می تواند از رکن های اساسی و اولیه درمان باشد . شما با دستیابی به نمونه های انجام شده توسط پزشک خود می توانید تا درصد بالایی به دانش پزشک خود پی ببرید . همچنین با توجه به رشد روزافزون علم و وجود داشتن متد های روز برای عمل های زیبایی ، لازم است بدانید که پزشک شما از روش های قدیمی . منسوخ شده استفاده نکند و از روش های نوین بهره گیرد .

Message Us on WhatsApp