جراحي بيني متناسب با چهره

جراحي بيني متناسب با چهره

هماهنگی بین بینی و سایر اجزای صورت مهم ترین ملاک همه افراد در جامعه می باشد . ولی انجام جراحي بيني متناسب با چهره چه شرایطی را دارد ؟ چگونه می توان فرم طبیعی بینی را بدست آورد ؟ با ادامه مطلب همراه باشید …

جراحي بيني متناسب با چهره

جراحي بيني متناسب با چهره

جراحی بینی

بیمارانی که برای جراحی زیبایی نزد به پزشک مراجعه می کنند ، دوست دارند بینی زیبا متناسب با چهره خود داشته باشند . این تناسب نسبت به سایر اعضای صورت و هم به ارتفاع و پهنای بینی بستگی دارد . فرم بینی یکی از مواردی که اکثر مردم از آن ناراضی هستند و مشکلات ریز و درشتی از آن پیدا می کنند که گاهی از نظر یک جراح زیبایی این موارد درست نبوده و بینی ممکن است از نظر زیبایی هیچ مشکلی نداشته باشد . فرم بینی هر شخصی با توجه به نژاد ، سن و مواردی دیگر در حال نغییر می باشد .

ملاک های زیبایی در چهره افراد

یک جراح زیبایی برای بررسی صورت باید ملاک های زیبایی را شناسایی کند و حتما به آنها توجه نماید . در طی انجام جراحی زیبایی باید علاوه بر رفع مشکلات شکستگی ، تنفسی ، انحراف و یا قوز بینی ، فرم زیبایی بینی هم در نظر گرفته شود . منظور این روش همان جملات عامیانه ایست که مردم به کار می برند و می گویند بینی باید به فرم صورت بیایید و یا مدل بینی هماهنگ با فرم صورت باشد .

تشخیص مدل جراحي بيني متناسب با چهره

تقسیم بندی صحیح بینی

یکی از مواردی که ممکن است بیمار بعد از جراحی از آن ناراضی باشد فرم بینی در نیم رخ ویا تمام رخ است .  بعد از جراحی بینی ممکن است بیمار ار فرم بینی تمام رخ خود راضی باشد و از فرم بینی در حالت نیم رخ رضایت نداشته باشد . این مشکل به علت تقسیم بندی نا درست در قبل از جراحی بینی می باشد . بنابراین تقسیم بندی بینی از اهمیت زیادی برخوردار می باشد .

در تقسیم بندی اصولا صورت را به 3 دسته ابرو و چشم ها ، بینی و لب و چانه تقسیم می نمایند . یک سوم میانی برای بینی می باشد و باید بینی در این قسمت تغییرات مورد نیاز بینی انجام شود .

بهترین تقسیم بندی برای نیم رخ

بعد از بررسی بینی از قسمت روبرو و ایجاد تناسب مورد نیاز آن باید نیم رخ بینی نیز در نظر گرفته شود . از خط افقی و عمودی برای ایجاد قسمت های مورد نیاز بینی و فرم متناسب بینی استفاده می نمانید .

انتخاب شیب مناسب برای بینی

شیب بینی یکی از نکات مهم در جراحی بینی می باشد . ممکن است تا کنون با بسیاری از بینی ها مواجه شده اید که بسیار نوک تیز و نا زیبا هستند برای رفع این مشکلات بهتر است شیب متناسب با بینی قبل از جراحی بینی بدست آورده شود . در صورت رعایت شیب در جراحی بینی طبیعی جلوه داده می شود .

دکتر فرزان رضایی یکی از بهترین جراح بینی در تهران می باشد . تمام جراحی های صورت گرفته توسط دکتر رضایی با موفقیت بوده و در نظر سنجی های صورت گرفته بالاترین امتیاز را کسب نموده اند .

جهت دریافت مشاوره از دکتر رضایی با شماره 22900071 تماس حاصل نمایید .

انتخاب نامناسب مدل بینی

بسیاری از افراد از بینی های فانتزی در جراحی بینی استفاده می کنند . اغلب انتخاب این نوع بینی توسط مراجعه کنند می باشد . بینی فانتزی دارای قوس بسیار بوده و سر بالا و بسیار کوچک می باشد . این بینی غالبا متناسب با فرم صورت افراد نمی باشد به ویژه افرادی که صورتی کشیده و بزرگ دارند نباید از این نوع جراحی برای بینی خود استفاده نمایند . ملاک های مهم در جراحی بینی مردان و زنان با یکدیگر متفاوت می باشد . ظرافت و میزان کوچک شدن بینی های زنان نسبت به آقایان بیشتر می باشد . بنابراین یک جراح زیبایی در هنگام بررسی به این نکات نیز توجه خواهد نمود .

سایر مقالات دکتر فرزان رضایی

جراحی بینی

جراحی بینی پهن

جراحی بینی استخوانی

تزریق ژل گونه

اقدامات قبل از جراحی بینی

Message Us on WhatsApp