جراحی مجدد بینی

جراحی بینی یکی از رایج ترین جراحی های زیبایی می باشد . افرادی هستند که بعد  از جراحی بینی از فرم آن ناراضی می باشند در نتیجه نیاز به جراحی مجحدد است . اما چه زمانی برای انجام جراحی ترمیم بینی مناسب می باشد ؟ با ادامه مطلب همراه باشید …

جراحی مجدد بینی

جراحی مجدد بینی

بسیاری از متخصصان جراحی بینی را مشکل ترین عمل جراحی پلاستیک صورت بیان می کنند . کالبد شناسی ناحیه بینی پیچیده  ، سه بعدی و متغیر است . عملکرد راه های تنفسی به مختلفی بستگی دارد که با هر مانور جراحی تغییر می کند . جمع شدن جای زخم بعد از جراحی و ترمیم می تواند اصلاحات ساختاری و صورت گرفته حین جراحی را در تمام طول عمر بیمار تغییر دهد .

به همین دلایل جراحی زیبایی بینی اولیه غالبا به نتیجه کمتری از حد ایده آل ختم می شود . با وجود اطلاعات فراوان در مورد جراحی زیبایی بینی در اینترنت ، آگاهی و انتقاد بیماران افزایش پیدا کرده است . تعجب آور نیست که به طور تخمینی بین 8-15 درصد از بیماران جراحی زیبایی بینی اولیه نهایتا تحت جراحی زیبایی بینی مجدد قرار می گیرند .

جراحی مجدد بینی چالش های اضافی دیگری را به همراه دارد زیرا جراح باید با عمل بر روی یک ساختار دستکاری شده ، شکل و عملکرد اولیه بینی را بازگرداند . مطالعه جراحی بینی مجدد ، مطالعه عوارض جراحی زیبایی بینی اولیه است . به همین دلیل الزامی است که جراح فرآیند جراحی را با حداکثر اطلاعاتی که می تواند در مورد شرایط بینی کسب کند ، انجام دهد .

اگر چه بسیار از جنبه های تجزیه و تحلیل قبل از عمل و تکنیک های جراحی شبیه همان چیزی است که در جراحی زیبایی بینی اولیه وجود دارد ، اما این روش باید ها باید بر روی مشکلات و بدشکلی هایی که معمولا در جراحی بینی اولیه وجود دارد ، اما این روش ها باید بر روی مشکلات و بد شکلی هایی که معمولا در جراحی زیبایی بینی مجدد یافت می شود ، متمرکز گردد . توانایی اصلاح این مشکلات مرتبط با تمامیت ساختار های موجود و غالبا دستکاری شده ، دسترسی به بافت برای پیوند و شدت بدشگلی فرد را محدود می کند . معمولا ، خود تکنیک ها باید کاملا تغییر داده شوند تا ساختار یک بینی که شدیدا ناپایدار شده ، بازکردانده شود . جراحی مجدد بینی اکثرا تبدیل به عملی خواهد شد که بیش از آن که یک اصلاح ساده باشد ، نوعی بازسازی کامل می باشد .

بهتر است در انتخاب جراح بینی نهایت دقت را داشته باشید تا نیاز به جراحی مجدد بینی نشود . دکتر فرزان رضایی یکی از بهترین جراح بینی در تهران می باشد . جهت دریافت مشاوره می توانید با شماره 22900071 تماس حاصل نمایید .

عکسبرداری در جراحی بینی

عگسبرداری قبل و بعد ار عمل بینی ضروری می باشد . عکسبرداری در جراجی مجدد بینی با عکسبرداری در جراحی رینوپلاستی اولیه ( از لحاظ نما و روش انجام ) تفاوت ندارد و هماهنند انجام عکسبرداری قبل از جراحی بینی انجام می شود .

سایر مقالات دکتر فرزان رضایی

جراحی بینی

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی پهن

جراحی بینی استخوانی

تزریق ژل گونه

اقدامات قبل از جراحی بینی

Message Us on WhatsApp