نتیجه جراحی زیبایی در بینی های گوشتی

نتیجه جراحی زیبایی در بینی های گوشتی

استخوان، پوست، غضروف و گوشت ساختمان بینی را تشکیل می دهند ، بینی های گوشتی به نسبت بینی های دیگر غضروفی تر می باشند و دارای پوست کلفتی هستند تمامی این ویژگی ها موجب شده است که جراحی بینی گوشتی کمی سخت تر و پیچیده تر شود ، به همین علت است جراحی بینی های گوشتی حتما باید توسط جراحی انجام گیرد که تجربه کافی را در جراحی بینی های گوشتی داشته باشد تا بتوان نتایج بسیار ایده آلی را از نتیجه این جراحی دریافت کرد .

جراحی بینی

شکل بینی و تناسب اجزای آن در هر فردی مختلف می باشد در جراحی باید در نظر گرفته شود که بینی به گونه ای تغییر پیدا کند که تناسب کافی را با سایر اجزای دیگر صورت داشته باشد، دکتر فرزان رضایی  جراح بینی و زیبایی صورت قبل از جراحی تمامی جوانب را در نظر میگیرند و در رابطه با نتایج عمل جراحی به طور کامل توضیحات لازم را در اختیار مراجعین عزیز خود قرار می دهند تا فرد به طور کامل توجیه شود و با دید باز اقدام به انجام این جراحی نماید .

هدف از جراحی بینی گوشتی بهبود بخشیدن به وضع ظاهری است جراح در حین جراحی باید در نظر بگیرد تغییرات به گونه ای صورت گیرد که بعد از جراحی مشکلی در تنفس فرد ایجاد نشود .

پوست بینی یکی از عواملی می باشد که می تواند در نتیجه جراحی تاثیر گذار باشد، بینی های گوشتی پوست کلفتی دارند این ویژگی موجب شده است کمی از تغییراتی که جراح در بینی ایجاد می کند به طور کامل مشاهده نشود . با جراحی زیبایی بینی های گوشتی می توان بزرگ بودن سوراخ های بینی ، پهن بودن بینی را اصلاح کرد و فرم زیبایی را در بینی ایجاد کرد .

برخی از افراد تصور می کنند بدلیل اینکه بینی گوشتی دارند بعد از جراحی فرم بینی آن ها تغییر چندانی نمی کند و یا اینکه بینی بعد از جراحی به حالت اولیه خود باز می گردد در صورتی که تمامی این باورها اشتباه می باشد و نتیجه جراحی زیبایی بینی در بینی های گوشتی  زمانی که در انتخاب جراح دقت شود و جراحی با موفقیت صورت گیرد بسیار ایده آل می شود .

 

برخی از خدمات دکتر فرزان رضایی جراح زیبایی بینی و صورت

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر فرزان رضایی- بهترین جراح بینی 

جراحی بینی

Message Us on WhatsApp