راه های کاهش تورم بینی بعد از جراحی بینی

بسیاری از افرادی که جراحی بینی انجام می دهند پس از انجام این عمل با تورم روبرو می شوند که در ابتدا در این مقاله در رابطه با جراحی زیبایی بینی توضیحاتی داده می شود و پس از آن راه های کاهش تورم بینی بعد از جراحی بینی ارائه می شود تا درصورتی که شما با این مشکل مواجه هستید بتوانید آن را برطرف نمایید.

جراحی بینی

بسیاری از افراد امروزه با توجه به اهمیت زیبایی خواستار اصلاح فرم بینی خود هستند و از این رو تصمیم به جراحی زیبایی بینی خود می گیرند. برای انجام این جراحی اولین مرحله انتخاب جراح با تجربه است تا شما بتوانید بهترین نتیجه را دریافت کنید دکتر فرزان رضایی در زمینه جراحی بینی دارای تجربه بسیار بالایی هستند و با دقت و مهارت بالا با استفاده از تکنیک ها و روش های روز دنیا این جراحی را انجام می دهند. جراحی زیبایی بینی با استفاده از دو روش باز و بسته انجام می شود که در روش باز تورمات بیشتری پس از جراحی مشاهده می شود زیرا در این روش برای اینکه نیاز به تغییرات گسترده است بروی کلومای بینی برشی زده می شود تا جراح بینی با دید کاملی بتواند تغییرات را اعمال نماید. در زیر روش هایی  در رابطه با راه های کاهش تورم بینی بعد از جراحی بینی ارائه شده است تا در این زمینه آگاهی کافی را بدست آورید و با استفاده از این روش ها پس از جراحی بینی میزان تورمات و کبودی ها را کاهش دهید.

راه های کاهش تورم بینی

تورم پس از جراحی بینی با گذشت زمان کاهش می یابد و جای هیچ گونه نگرانی ندارد توصیه می شود پس از جراحی بینی در معرض نور خورشید قرار نگیرید. زیرا یکی از عواملی که موجب تشدید تورم بینی می شود گرما و نور خورشید است.

پس از جراحی بینی شستشوی مرتب بینی با استفاده از سرم های نمکی بسیار توصیه می شود زیرا شست شوی بینی باعث می شود خون آبه ها در بینی باقی نماند.

پس برداشتن گچ  یا اسپلینت بینی توسط دکتر فرازن رضایی جراح زیبایی صورت و بینی بروی بینی چسب زده می شود . چسب زدن به بینی پس از جراحی کمک شایانی در کاهش تورم بینی می کند.

یکی از توصیه های دکتر فرزان رضایی جراح زیبایی صورت و بینی برای کاهش تورمات ناشی از جراحی استفاده از آب آناناس و آب کرفس تازه است.

پس از جراحی بینی در روز های اولیه باید استحرات کافی داشته باشید و حتما در زمان استراحت دو بالش زیر سر خود قرار دهید زیرا بالا قرار گرفتن سر در زمان استراحت در کاهش تورم بینی بسیار تاثیر گذار است.

برخی از خدمات دکتر فرزان رضایی جراح زیبایی صورت و بینی

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر فرزان رضایی جراح زیبایی صورت و بینی