جراحی طبیعی بینی

بسیاری از افرادی که خواستار جراحی بینی هستند از جراح بینی خود تقاظا می کنند که نتیجه جراحی بینی آن ها یک بینی طبیعی باشد و بروی بینی آن ها قوس زیادی ایجاد نشود. در واقع در جراحی طبیعی بینی، بینی به گونه ای جراحی می شود که اثری از جراحی در آن دیده نمی شود. در جراحی طبیعی بینی اولین نکته ای که در نظر گرفته می شود متناسب بودن بینی پس از جراحی با سایر اجزای صورت و فرم صورت است. دکتر فرزان رضایی در جراحی طبیعی بینی تغییرات بسیار زیادی را بروی بینی ایجاد نمی کنند و به اصلاح انحراف و یکسان کردن تیغه بینی می پردازند. افرادی که بینی های استخوانی دارند و خواستار جراحی طبیعی بینی خود هستند در صورت داشتن برآمدگی و قوز بینی، برآمدگی روی بینی آن ها در جراحی بینی از بین می رود و فرم طبیعی در بینی آن ها ایجاد می شود.

جراحی طبیعی بینی

برخی از مراجعین دکتر فرزان رضایی جراح زیبایی صورت و بینی خواستار جراحی طبیعی بینی خود هستند که در زمان مشاوره قبل از جراحی راهنمایی های لازم در اختیار آن ها گذاشته می شود تا در این زمینه اطلاعات لازم را بدست آورند.

انتخاب جراح با تجربه و مهارت بالا مهمترین نقش را در جراحی طبیعی بینی ایفا می کند. در جراحی طبیعی بینی عوامل بسیار زیادی تاثیر گذار هستند و بسیاری از افرادی که خواستار انجام این جراحی هستند این نگرانی را دارند که آیا نتیجه جراحی بینی آن ها طبیعی و هماهنگ با سایر اجزای صورت آن ها خواهد شد یا خیر؟

دکتر فرزان رضایی در زمان مشاوره تمامی اطلاعات لازم را در رابطه با نحوه انجام این جراحی در اختیار شما عزیزان قرار می دهند تا از نگرانی های شما عزیزان کاسته شود.

ویژگی های یک بینی طبیعی پس از جراحی بینی

  • در جراحی طبیعی بینی سوراخ های بینی نباید به اندازه زیادی کوچک شود همچنین محل قرارگیری سوراخ ها نباید تغییر پیدا کند.
  • در جراحی طبیعی بینی نوک بینی نباید به هیچ عنوان تیز و سربالا شود.
  • قوس باید به میزان بسیار کم و طبیعی بروی بینی ایجاد شود.
  • ایجاد یک زاویه مناسب بین بینی، لب و پیشانی
  • متناسب بودن بینی با سایر اجزای صورت و فرم صورت

نقش نوع بینی در جراحی طبیعی بینی

ضخامت پوست و میزان غضروف بینی عامل تعیین کننده نوع بینی است بینی که غضروف ضعیف و پوست کلفتی دارد بینی گوشتی است که در اکثر موارد نتیجه جراحی این نوع از بینی ها یک بینی طبیعی است.

برخی از خدمات دکتر فرزان رضایی جراح زیبایی صورت و بینی

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر فرزان رضایی جراح زیبایی صورت و بینی

Message Us on WhatsApp